Truck Simulator 2019 ikon

Truck Simulator 2019 APK

v1.4

Truck Simulator 2019 oyunu ile çevrimdışı kamyon sürme deneyimi sizi bekliyor.


Android kamyon sürme oyunları arasında yer alan Truck Simulator 2019 internetsiz oynanıyor olması sebebiyle diğer oyunlara karşı öne çıkmayı başarıyor. Oyundaki temel göreviniz, sürdüğünüz kamyonla birlikte kargo taşımacılığı yapmak. Taşıyabileceğiniz birçok yük çeşidi var, ancak her yükü aynı kamyon taşımanız mümkün değil. Bazı yükler için daha yeni ve daha güçlü kamyonları oyun para puanlarıyla satın almanız gerekiyor.


Truck Simulator 2019'da 20'den fazla seviye var, ancak görev çeşitliliği ve geniş haritası nedeniyle bu seviyeleri ilerlemek oldukça zor. Size düşen teslim aldığınız kargoyu, dikkatli bir kamyon sürüşüyle gitmesi gereken yere götürmek. Teslimatları zamanında yaptığınız ve zarar vermediğiniz sürece bonus puanlar toplayabiliyorsunuz; bu da yeni kamyon satın almanızı hızlandıran bir özellik.


Simülasyon tabanlı kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız, Truck Simulator 2019 kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Truck Simulator 2019 APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Truck Simulator 2019 ekran görüntüleri Truck Simulator 2019 ekran görüntüleri Truck Simulator 2019 ekran görüntüleri Truck Simulator 2019 ekran görüntüleri Truck Simulator 2019 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder