Century City - Idle City Tycoon  ikon

Century City - Idle City Tycoon APK

v1.66

Tycoon tabanlı geliştirilen Century City ile madencilik yaparak büyük bir şehir inşa edin.

 

Minyatür karakterlerin büyük bir maden keşfetmesiyle başlayan oyun, zenginlikten sıkılmış oyun karakterlerinin şehir inşa etmesiyle başlıyor. Minyatür karakterleri kontrol ederek öncelikle yer altındaki madenleri çıkartıp satıyor ve şehrinizin temellerini atıyorsunuz. Oyun tycoon tabanlı olduğu için para kaynağınız sınırsız. Tek yapmanız gereken şehrinizi sürekli geliştirmeye devam etmek. Her bina düşük seviyeden başlıyor ama, daha çok para harcadıkça mükemmel yapıya sahip bir şehir kurmaya başlıyorsunuz.

 

Oyunda para kazanmanın tek yolu madencilik. Rezervleri tespit ettikten sonra ekrana sürekli dokunarak kazma işlemini yapıyor ve altınları topluyorsunuz. Bir rezerv bittiğinde, yeni bir rezerv keşfetmek için küçük görevler bulunuyor. Başarıyla tamamlayacağınız görevler size zenginliğin yolunu açarken, oyunun heyecanını da yaşamanızı sağlıyor.

 

Century City'nin 8-bit grafiklerle geliştirildiğini belirtelim. Oldukça yüksek kalitede olan grafik yapısı, oyuncular için gayet zevkli bir deneyim sunuyor. Century City APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Century City - Idle City Tycoon  ekran görüntüleri Century City - Idle City Tycoon  ekran görüntüleri Century City - Idle City Tycoon  ekran görüntüleri Century City - Idle City Tycoon  ekran görüntüleri Century City - Idle City Tycoon  ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder