Stickman Rope Hero ikon

Stickman Rope Hero APK

v4.1.1

Stickman Rope Hero Açıklama

Stickman Rope Hero, kahraman çöp adamla birlikte kötülere karşı savaştığınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Stickman Rope Hero APK dosyasını ücretsiz indirin ve kahramanlık görevlerini tamamlayın.


Kötü karakterlerin şehirdeki vatandaşlara zarar vermesiyle başlayan oyunda düşmana karşı savaşmak en büyük göreviniz. Yöneteceğiniz çöp adamın üstün yeteneklerini kullanarak şehri onlardan temizlemeniz ve insanları tekrar güvenli bir yaşama kavuşturmanız gerekiyor. Kahraman çöp adamın sıradışı ve bazı filmleri andıran yetenekleri var: Örneğin Örümcek Adam gibi ip atarak binalar arasında hızla gidebiliyor ve bir komando gibi güçlü.


Oyun içerisinde yüzlerce kahramanlık görevi var. Bu görevler sırasında otomobil, motorsiklet ve hatta tank bile kullanıyorsunuz. Şehir haritası büyük olduğu için düşmanı bulmanız zor oluyor ancak sokaklardaki ipuçlarını toplayarak düşmanı bulmanız mümkün.


Stickman Rope Hero'nun grafik kalitesi gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun tamamen ücretsiz olması da olumlu özellikleri arasında. Stickman Rope Hero APK dosyasını indirin ve geniş oyun içeriğiyle çöp adamın kahramanlık görevlerine yardımcı olun. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stickman Rope Hero APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.1.1

GeliştiriciNaxeex LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi09.10.2018 - 13:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1527

Dosya boyutu 107 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9076

GÜVENLİKİndireceğiniz Stickman Rope Hero APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mgc.stickman.rope.hero

APK imzası: b70144ed5156daa136f55a02a885e674fc1e3740

Stickman Rope Hero eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stickman Rope Hero versiyonları:
  • 1. Stickman Rope Hero v3.4.186
  • 2. Stickman Rope Hero v2.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder