Stickman Rope Hero ikon

Stickman Rope Hero APK

v3.4.186

Stickman Rope Hero, kahraman çöp adamla birlikte kötülere karşı savaştığınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Stickman Rope Hero APK dosyasını ücretsiz indirin ve kahramanlık görevlerini tamamlayın.


Kötü karakterlerin şehirdeki vatandaşlara zarar vermesiyle başlayan oyunda düşmana karşı savaşmak en büyük göreviniz. Yöneteceğiniz çöp adamın üstün yeteneklerini kullanarak şehri onlardan temizlemeniz ve insanları tekrar güvenli bir yaşama kavuşturmanız gerekiyor. Kahraman çöp adamın sıradışı ve bazı filmleri andıran yetenekleri var: Örneğin Örümcek Adam gibi ip atarak binalar arasında hızla gidebiliyor ve bir komando gibi güçlü.


Oyun içerisinde yüzlerce kahramanlık görevi var. Bu görevler sırasında otomobil, motorsiklet ve hatta tank bile kullanıyorsunuz. Şehir haritası büyük olduğu için düşmanı bulmanız zor oluyor ancak sokaklardaki ipuçlarını toplayarak düşmanı bulmanız mümkün.


Stickman Rope Hero'nun grafik kalitesi gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun tamamen ücretsiz olması da olumlu özellikleri arasında. Stickman Rope Hero APK dosyasını indirin ve geniş oyun içeriğiyle çöp adamın kahramanlık görevlerine yardımcı olun. İyi oyunlar.

Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stickman Rope Hero APK güncel sürüm ile oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder