Stickman Rope Hero ikon

Stickman Rope Hero

v2.8

Stickman Rope Hero, kahraman çöp adamla birlikte kötülere karşı savaştığınız eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Stickman Rope Hero APK dosyasını ücretsiz indirin ve kahramanlık görevlerini tamamlayın.

 

Kötü karakterlerin şehirdeki vatandaşlara zarar vermesiyle başlayan oyunda düşmana karşı savaşmak en büyük göreviniz. Yöneteceğiniz çöp adamın üstün yeteneklerini kullanarak şehri onlardan temizlemeniz ve insanları tekrar güvenli bir yaşama kavuşturmanız gerekiyor. Kahraman çöp adamın sıradışı ve bazı filmleri andıran yetenekleri var: Örneğin Örümcek Adam gibi ip atarak binalar arasında hızla gidebiliyor ve bir komando gibi güçlü.

 

Oyun içerisinde yüzlerce kahramanlık görevi var. Bu görevler sırasında otomobil, motorsiklet ve hatta tank bile kullanıyorsunuz. Şehir haritası büyük olduğu için düşmanı bulmanız zor oluyor ancak sokaklardaki ipuçlarını toplayarak düşmanı bulmanız mümkün.

 

Stickman Rope Hero'nun grafik kalitesi gayet akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyunun tamamen ücretsiz olması da olumlu özellikleri arasında. Stickman Rope Hero APK dosyasını indirin ve geniş oyun içeriğiyle çöp adamın kahramanlık görevlerine yardımcı olun. İyi oyunlar.

Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri Stickman Rope Hero ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8

GeliştiriciNaxeex LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.10.2018 - 13:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme912

Dosya boyutu 98.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9076

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder