Oil Tanker Truck Driving Games ikon

Oil Tanker Truck Driving Games APK

v2.2.8

Oil Tanker Truck Driving Games APK oyunu ile petrol taşımacılığı görevlerini yerine getirin.


Kamyon sürme oyunları arasında yer alan Oil Tanker Truck Driving Games, simülasyon tabanlı geliştirilen bir Android oyun. Bildiğiniz gibi petrol satışı yapılan ofisler sık sık yakıt tankeri transferi yapar. Bu oyunda da göreviniz petrol tankeri kamyonunu sürmek ve haritada belirtilen petrol istasyonlarına yakıt taşımak.


Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen oyun büyük bir haritaya sahip. Bu haritada birçok şehir ve şehirlerarası otoyollarda tankerinizi sürecek, size verilen görevi tamamlamaya çalışacaksınız. Elbette kamyon sürmek pek kolay bir şey değil. Özellikle petrol taşıyacağınız için kamyonunuzla kaza yapmamaya dikkat etmeniz şart. Aksi halde hem taşıdığınız petrol hem de kamyonunuz zarar görebilir ve göreviniz başarısız olabilir.


TW Games Studios tarafından geliştirilen ve oyunseverlere sunulan bu oyun tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Birçok kamyon modelinin yer aldığı oyunda kamyon sürmenin keyfini çıkaracaksınız. Oyunu oynamak için Oil Tanker Truck Driving Games APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Oil Tanker Truck Driving Games ekran görüntüleri Oil Tanker Truck Driving Games ekran görüntüleri Oil Tanker Truck Driving Games ekran görüntüleri Oil Tanker Truck Driving Games ekran görüntüleri Oil Tanker Truck Driving Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder