My Perfect Hotel ikon

My Perfect Hotel APK

v1.9.0

My Perfect Hotel Açıklama

My Perfect Hotel APK ile kendi otelinizi yönetin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen My Perfect Hotel oyununda kendinize ait otelleri yöneteceksiniz. Her insan yeri geldiğinde otellerde kalmıştır. My Perfect Hotel oyununa kendinize ait bir oteli kurarak başlıyorsunuz. Amacınız ise müşterilerinizi memnun ederek oteller zinciri kurmak. Bunu başarmak oldukça zor olsa da oyunun görevlerini tamamlayarak seviyenizi yükseltecek ve kazandığınız puan ödüllerini kullanarak otellerinizi büyütmeye çalışacaksınız.


My Perfect Hotel APK içerisinde geniş bir hikaye sizi bekliyor. Otelin sahibi olarak odaların temizliğinden yemeklerin kalitesine kadar her şey sizin sorumluluk alanınızda. Lobide kirli bir halı görseniz o otelden memnun kalmazsınız. Ya da otelin yemeği kötü olduğunda oraya gitmek istemezsiniz. İşte siz de otelin sahibi olarak tüm bu detayları kontrol edecek ve gereken görevleri tamamlayacaksınız. Seviyeniz yükseldikçe otelin size küçük geldiğini fark ederseniz yeni bir otel satın almaktan ya da sahibi olduğunuz oteli büyütmekten çekinmeyin. Ne kadar çok müşteriniz olursa o kadar çok para kazanacaksınız.

My Perfect Hotel oyununun temel noktası bu.


SayGames oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu Android oyun sürükleyici hikayesi ile eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Ücretsiz olarak oyunu oynamak için My Perfect Hotel APK kurulum dosyasını şimdi indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

My Perfect Hotel APK güncellemesinde oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

My Perfect Hotel ekran görüntüleri My Perfect Hotel ekran görüntüleri My Perfect Hotel ekran görüntüleri My Perfect Hotel ekran görüntüleri My Perfect Hotel ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi15.09.2023 - 16:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme34

Dosya boyutu 135 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11508

GÜVENLİKİndireceğiniz My Perfect Hotel APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.master.hotelmaster

APK imzası: 105dda80e8fc3bbc74444145da4ecdd4d26b0576

My Perfect Hotel eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm My Perfect Hotel versiyonları:
  • 1. My Perfect Hotel v1.5.0

My Perfect Hotel nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. My Perfect Hotel APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder