Trafik ve Sürüş Simülatörü ikon

Trafik ve Sürüş Simülatörü APK

v1.0.15

Trafik ve Sürüş Simülatörü APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir araba sürme oyunu.


Gerçekçi araba sürüş oyunu olarak öne çıkan Trafik ve Sürüş Simülatörü'nde keyifli bir deneyim sizi bekliyor. Arabanıza binin, kontağı çevirin ve sürmeye başlayın. Birçok şehir haritasının bulunduğu oyunda sürüş becerilerinizi göstereceğiniz onlarca görev sizi bekliyor. Oyundaki görevler araba park etme, araba yarışı ve kontrollü sürüş gibi çeşitli şekillerde. İstediğiniz görevi tamamlayarak puanları toplayabilir ve araba modelinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz.


Trafik ve Sürüş Simülatörü oyununda iki farklı kamera açısı, farklı şehir haritaları, skor tablosu ve 16 farklı dil seçeneği bulunuyor. Geniş özelliklerini başarılı oyun motoru ile birleştiren bu yapım kaliteli ve eğlenceli bir deneyim sunuyor. Trafik ve Sürüş Simülatörü APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Trafik ve Sürüş Simülatörü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trafik ve Sürüş Simülatörü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Trafik ve Sürüş Simülatörü ekran görüntüleri Trafik ve Sürüş Simülatörü ekran görüntüleri Trafik ve Sürüş Simülatörü ekran görüntüleri Trafik ve Sürüş Simülatörü ekran görüntüleri Trafik ve Sürüş Simülatörü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder