Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Tap Tap Fish - AbyssRium

Tap Tap Fish - AbyssRium

v1.4.3
reklamlar
Tap Tap Fish - AbyssRium
Tap Tap Fish - AbyssRium ekran görüntüleri Tap Tap Fish - AbyssRium ekran görüntüleri Tap Tap Fish - AbyssRium ekran görüntüleri Tap Tap Fish - AbyssRium ekran görüntüleri Tap Tap Fish - AbyssRium ekran görüntüleri Tap Tap Fish - AbyssRium tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Tap Tap Fish - AbyssRium Açıklama

Sanal balık yetiştirme oyunu Tap Tap Fish - AbyssRium ile kendi su altı akvaryumunuzu kurun ve balığınızı yetiştirin.

 

Android ekosisteminde oldukça beğenilen Tap Tap Fish oyununda çevre modellemesi ve balıkların tüm gelişimi size bağlı oluyor. Su altı bitkileri, mercanlar, süs balıkları ve daha birçok detayla akvaryumunuzu süslüyor ve balığınızı yetiştirmeye başlıyorsunuz. Üç boyutlu grafik modellemesine sahip olan oyunda her görsel detay gerçekçi bir şekilde oyuncuya sunuluyor. Arkaplanda çalan dinlendirici fon müziği ise oyunu oldukça çekici bir hale getiriyor. Sadece müziği dinlemek için bile oynamak isteyebiliyorsunuz.

 

AbyssRium'da oyun ilerleyişi genel olarak ekran dokunuşlarına bağlı durumda. Balığınızın ve dolayısıyla sizin de seviye atlamak için yapmanız gereken tek şey balıkların etrafında gezdiği taşa seri dokunuşlarda bulunmanız. Bunun haricinde mercanlarla akvaryumdaki canlı sayısını arttırmak da seviye ilerlemesinde size yardımcı oluyor. 

Güncelleme Notları

Okyanus çiftliği özelliği eklendi,

20 yeni Fusion balık eklendi.

reklamlar

Tap Tap Fish - AbyssRium Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: