Episode - Choose Your Story ikon

Episode - Choose Your Story APK

v11.80.0+gn

Episode - Choose Your Story, sanal bir karakter oluşturup hayatını kontrol ettiğiniz sürükleyici bir kurguya sahip Android simülasyon oyunu.


Yüz binden fazla hayat hikayesinin yer aldığı oyunda kendi karakterinizi belirliyor ve onun her şeyiyle ilgileniyorsunuz. Bunlar arasında arkadaşlık ilişkileri, kıyafetler, kişisel bakım ve meslek gibi birçok detay var. En önemlisi tabii ki arkadaşlık ilişkileri. Bu nedenle oyun hikayeleri genelde ilişki üzerine kurulmuş. Üstelik her hikayenin sonu da birbirinden farklı bitiyor. Bazen mutlu, bazen de mutsuz biten sonlara ulaşmak için karakterinizin ve kendinizin yeteneklerini kullanmanız şart.


Episode grafik kalitesi bakımından oldukça başarılı. Bunu karakterlerin etkileşime girdiği zamanlarda daha iyi anlıyorsunuz. Özellikle bazı sahneler tam bir televizyon dizisi gibi ilerliyor ve sıkılmadan oyunu tamamlıyorsunuz. Episode - Choose Your Story APK ücretsiz sunuluyor. Hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Episode - Choose Your Story ekran görüntüleri Episode - Choose Your Story ekran görüntüleri Episode - Choose Your Story ekran görüntüleri Episode - Choose Your Story ekran görüntüleri Episode - Choose Your Story ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Episode - Choose Your Story son sürüm APK güncellemesi ile 'Beni Koru' isimli yeni bir hikaye eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder