Farmington ikon

Farmington APK

v1.18.1

Farmington Açıklama

Farmington, simülasyon tabanlı geliştirilen başarılı bir Android çiftlik oyunudur.


Canlı bir çiftlik dünyasına girmeye hazır olun. Farmington APK, geniş içeriği ve akıcı oyun kurgusu ile seveceğiniz bir çifçilik deneyimi sunuyor. Büyük bölgelerde yer alan çiftlikleri yöneten diğer insanlar gibi, kendi çiftliğinizi yönetecek, ürün ve hayvan yetiştiriciliği yapacaksınız. Her çiftlik oyununda olduğu gibi Farmington'da da kendinize ait çiftlikteki tarlaları ekip biçmek ve hayvanları yetiştirmekle görevlisiniz. Arpa, buğday, mısır ve pamuk gibi ekinlerin yanı sıra inek, koyun, domuz ve tavuk gibi çeşitli hayvanların yetiştirilmesiyle ilgileniyorsunuz.


Farmington'un öne çıkan özellikleri arasında pazar yeri özelliği bulunuyor. Çiftliğinizde yetiştirdiğiniz tarım ürünlerini bu pazarda satarak ihtiyacınız olan malzemeleri satın alabiliyorsunuz. Çiftliğinizi büyütmek için para kazanmak oldukça önemli. Bu nedenle ürünlerinizi kârlı bir şekilde satmaya çalışmalısınız. Ürünlerinizi sattıktan sonra teslimatınızı ister kamyonlarınızla isterseniz de karga drone ile yapabiliyorsunuz. Özellikle süt ve peynir gibi ürünleri sipariş alırsanız drone ile teslimat seçeneği oldukça faydalı oluyor.


Başarılı simülasyon yapısına sahip olan Farmington'da komşu çiftçilerle iletişim kurabilir ve çiftliğinizi yönetmek için yardımcı olacak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Android çiftlik oyunları sevenler için Farmington kendine has yapısı ile sizin için gayet iyi bir seçenek olacaktır. Farmington APK dosyasını ücretsiz indirerek çiftliğinizi yönetmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Farmington ekran görüntüleri Farmington ekran görüntüleri Farmington ekran görüntüleri Farmington ekran görüntüleri Farmington ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.18.1

GeliştiriciUGO Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi13.04.2022 - 20:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme64

Dosya boyutu 127 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11031

GÜVENLİKİndireceğiniz Farmington APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ugo.com.play.free.farmington

APK imzası: c3d64cdb301b4e3e149f5fe58879fc0ea7138d06

Farmington nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farmington APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder