Real Truck Parking Games 3D ikon

Real Truck Parking Games 3D APK

v1.8

Real Truck Parking Games 3D Açıklama

Real Truck Parking Games 3D APK, kamyon sürme ve park etme görevlerini yapacağınız keyifli bir Android oyun.


Kamyon sürme becerilerinize güveniyorsanız Real Truck Parking Games 3D tam size göre. Zorlu görevlere sahip olan oyunda kendi kamyonunuzla taşımacılık görevlerini yerine getirecek, kamyon park etme seviyeleriyle şoförlük becerilerinizi sergileyeceksiniz. Anlayabileceğiniz gibi oyun içerisinde birden fazla oyun modu bulunuyor. Taşımacılık görevini yapacağınız modun yanında bir de kamyon park etme türünde geliştirilmiş bir oyun modu bulunuyor. Her iki modda da sürüş becerileri oldukça önemli. Kamyonu çarpmadan, trafik kurallarına uygun ve hızlı bir şekilde sürmeniz gerekiyor.


Üç boyutlu (3D) grafiklerle geliştirilen oyun kaliteli grafik modellemesi ve detaylı çevre tasarımı ile dikkat çekiyor. Kamyon sürüşü sırasında kullanabileceğiniz farklı kamera açıları sayesinde kontrol tamamen siz de diyebiliriz. Sadece bazı giriş seviye kamyon modellerinde dikiz aynaları bulunmuyor. Bu durum kamyonu kontrol etmeyi biraz zorlaştırıyor olsa da kamera açısını dışarıya aldığınızda sorunu çözebiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri ise gayet başarılı. İster sensörle isterseniz de ekran üzerindeki düğmelerle kamyonunuzu kontrol edebilirsiniz.


2D Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilen Real Truck Parking Games 3D ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Real Truck Parking Games 3D APK dosyasını hemen indirerek kamyon sürme ve kamyon park etme görevlerine başlayabilirsiniz.

Real Truck Parking Games 3D ekran görüntüleri Real Truck Parking Games 3D ekran görüntüleri Real Truck Parking Games 3D ekran görüntüleri Real Truck Parking Games 3D ekran görüntüleri Real Truck Parking Games 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8

Geliştirici2D Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi15.04.2023 - 15:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 52.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11380

GÜVENLİKİndireceğiniz Real Truck Parking Games 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.TDE.TruckParkingSimulator.CarDrivingGames

APK imzası: e8ab11bb5079469e445941d253eff90a5d3f7d54

Real Truck Parking Games 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Truck Parking Games 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder