Taksi 2 ikon

Taksi 2 APK

v2.1.1

Taksi 2, gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken eğlenceli bir taksi ve araba sürme oyunudur. Kariyer modu ile sınırsız sürüş keyfini yaşamak için APK dosyasını indirip oynamaya başlayın.


Taksici olarak yer aldığınız oyunda amacınız tabii ki şehrinizde yaşayan vatandaşları bir noktadan alıp bir noktaya götürmek. Oyunda gerçekçiliği arttırmak için taksilerde karşımıza çıkan hemen her özellik var: taksimetre bunların içerisinde en önemli olanı. Müşteriden alacağınız para taksimetre ile hesaplanıyor ve topladığınız para ile yeni taksilerin kilitlerini açabiliyorsunuz.


Taksi 2 oyunundaki geniş şehir haritası ve canlı şehir trafiği ile gerçekçiliği yakalayan diğer özellikler arasında. Özellikle trafikte giderken kurallara uymak fazladan para ödülü kazanmanızı sağlıyor, eğer kaza yapar veya müşteriye zarar verirseniz kazanacağınız para miktarı ise azalıyor.


Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan taksi simülasyonuna ait Taksi 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Taksi 2 APK son sürüm güncellemesi ile:

Oyun performansı geliştirilmiş,

64-bit desteği eklenmiş,

Geri bildirimler düzenlenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder