Taksi 2 ikon

Taksi 2

v1.0.0

Taksi 2, gerçekçi fizik yapısıyla dikkat çeken eğlenceli bir taksi ve araba sürme oyunudur. Kariyer modu ile sınırsız sürüş keyfini yaşamak için APK dosyasını indirip oynamaya başlayın.

 

Taksici olarak yer aldığınız oyunda amacınız tabii ki şehrinizde yaşayan vatandaşları bir noktadan alıp bir noktaya götürmek. Oyunda gerçekçiliği arttırmak için taksilerde karşımıza çıkan hemen her özellik var: taksimetre bunların içerisinde en önemli olanı. Müşteriden alacağınız para taksimetre ile hesaplanıyor ve topladığınız para ile yeni taksilerin kilitlerini açabiliyorsunuz.

 

Taksi 2 oyunundaki geniş şehir haritası ve canlı şehir trafiği ile gerçekçiliği yakalayan diğer özellikler arasında. Özellikle trafikte giderken kurallara uymak fazladan para ödülü kazanmanızı sağlıyor, eğer kaza yapar veya müşteriye zarar verirseniz kazanacağınız para miktarı ise azalıyor.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan taksi simülasyonuna ait Taksi 2 APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri Taksi 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0

Geliştiricibaklabs

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi31.05.2018 - 13:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2229

Dosya boyutu 30.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8783

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder