Earth Inc. ikon

Earth Inc. APK

v1.23.1

Earth Inc. Açıklama

Simülasyon tabanlı geliştirilen Earth Inc oyunu ile dünyayı yönetmeye başlayın.


Şirket yöneticiliği yapmayı seviyorsanız Earth Inc oyunu tam size göre. Küçük bir madenci şirketi kurarak başlayacağınız oyun size dünyayı yönetecek kadar büyümeyi vaat ediyor. Küçük şirketinizi dünyanın her yerinde sözü geçen bir şirkete dönüştürmek tamamen sizin elinizde. Doğru kararlar verin, para yatırın, işçileri işe alın ve kapitalist olarak para kazanmaya başlayın. Madenci şirketleri bildiğiniz gibi dünyanın her yerindeki değerli minerallerden para kazanıyor. Sizler de oyundaki dünya haritasında görülen her bölgede madencilik yapacak ve zenginliğinize zenginlik katacaksınız.


Earth Inc oyunu temel olarak dünya haritası üzerinde oynanıyor. Ancak dünyadaki her kaynak sınırlı. Bu kaynaklar size yetmediği zaman uzaydaki değerli kaynaklara yönelmeniz gerekecek. Ekonomik büyümeyi sağlamak için yapacağınız teknoloji yatırımları diğer gezegenlerde de faaliyet göstermenizi sağlayacak. Size düşen görev, doğru ve güçlü kararlarla yatırım yapmak.


Kaliteli grafiklere sahip olan Earth Inc, kolay kontrol mekanizması sayesinde keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz olan bu Android oyun milyonlarca kullanıcı tarafından oynanıyor. Earth Inc APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Earth Inc. ekran görüntüleri Earth Inc. ekran görüntüleri Earth Inc. ekran görüntüleri Earth Inc. ekran görüntüleri Earth Inc. ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.23.1

GeliştiriciTreetop Crew

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.03.2023 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 86.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11318

GÜVENLİKİndireceğiniz Earth Inc. APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.TreetopCrew.EarthInc

APK imzası: 60673704ec057bff765b750c27f6f61d1f280ac7

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder