MiniCraft Village ikon

MiniCraft Village APK

v1.0.4

MiniCraft Village Açıklama

MiniCraft Village APK oyunu ile gerçek dünyanın simülasyon oyununu oynamaya başlayın.


Gerçek dünyanın sanal halini tasarlamayı hiç düşündünüz mü? MiniCraft Village oyunuyla kendi şehrinizi inşa edecek, sınırsız kaynakları kullanarak kendi hayalinizdeki dünyayı tasarlayacaksınız. Sanal olduğu kadar gerçekçi olan bu oyun içerisinde gece gündüz döngüsü, mevsimler, ormanlar, ağaçlar, arabalar ve aklınıza gelebilecek günlük hayattaki her öğe yer alıyor.


8-bit pikselleştirilmiş grafiklerle geliştirilen oyun küpleri kullanarak zanaat ve inşaat yapma üzerine kurulu. Bu yönüyle tamamen Minecraft benzeri kurguya sahip olsa da MiniCraft Village'ın oyun hikayesi oldukça sürükleyici. Minecraft gibi sadece kendi dünyanızı tasarlamıyor, hayatta kalma modu, survival modu ve crafting modu gibi bölümlerde benzer oyunları oynuyorsunuz. Simülasyon tabanlı geliştirilen ve tamamen ücretsiz olan MiniCraft Village milyonlarca oyuncunun severek oynadığı başarılı bir Android sandbox oyunu durumunda. MiniCraft Village APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

MiniCraft Village ekran görüntüleri MiniCraft Village ekran görüntüleri MiniCraft Village ekran görüntüleri MiniCraft Village ekran görüntüleri MiniCraft Village ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciRabbitStudio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi26.05.2023 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 137 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11431

GÜVENLİKİndireceğiniz MiniCraft Village APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.game.minicraft.village

APK imzası: fd64ac71bf5b771a635b030eca81996954e47b0d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder