Farming Simulator 16 ikon

Farming Simulator 16 APK

v1.1.2.6

Farming Simulator 16, simülasyon tabanlı geliştirilen oldukça başarılı bir Android çiftlik oyunu.


Android için geliştirilen Farming Simulator 16, en iyi çiftlik oyunları arasında yer alıyor. Oyunun bu başarısının arkasında geniş bir açık dünya ve bir çiftlikte olması gereken her şey var. Oyundaki çiftliğiniz ilk başta küçük, ama ekin işlemleri ve ticaretten kazanacağınız paralarla çiftliği büyütüyor, yeni traktörler, biçerdöverler ve ihtiyacınız olan tüm tarım makinelerini satın alabiliyorsunuz.


Farming Simulator 16 simülasyon tabanlı geliştirilmiş. Başarıyla kurgulanan oyun motoru gayet akıcı ve gerçekçi bir deneyim sunuyor. Örneğin, Türkiye'de de çok karşılaştığımız New Holland, Massey Ferguson ve MAN gibi tarım makinesi üreten birçok firma oyunda yer alıyor. Makine demişken, oyunda temel olarak bir çiftlikte olması gereken her türlü tarım aleti var: Traktör, biçer döver, patoz, tırmık, pulluk ve daha sayamadığımız onca alet.


Yetiştireceğiniz tarım ürünleri oyunda para kazanmanın tek yolu diyebiliriz. Buğday, kanola, mısır, patates ve şeker pancarının yanında çeşitli meyveleri de çiftliğinizde yetiştirebilirsiniz. Yetiştireceğiniz her ürünü satabileceğiniz bir pazar mevcut. Bu pazarda insanların ihtiyaçlarına göre ürünlerinizi satıyor ve para kazanıyorsunuz. Daha sonra da bu paraları çiftliğinizi büyütmek için kullanıyorsunuz.


GIANTS Software tarafından sunulan Farming Simulator 16 tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Üç boyutlu grafik modellemesi ve başarılı simülasyon motoru sayesinde severek oynayacağınız oyunu hemen indirebilirsiniz. Farming Simulator 16 APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Farming Simulator 16 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farming Simulator 16 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Farming Simulator 16 ekran görüntüleri Farming Simulator 16 ekran görüntüleri Farming Simulator 16 ekran görüntüleri Farming Simulator 16 ekran görüntüleri Farming Simulator 16 ekran görüntüleri

Yorumlar

Farming Simulator 16 için toplam 66 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 ay önce Farming Simulator 16 v1.1.2.6 için
Farming simulator 2018 apk gelsin çok mutlu olurum
Ziyaretçi7 ay önce Farming Simulator 16 v1.1.0.5 için
Beyler eğer şunu yapmazsanız oyun açılmaz Obb dosyasını indirdikten sonra o Data klasörünün içinde olur onu siz kopyalayıp Obb klasörünün içine atın açılacaktır:D
Ziyaretçi2 yıl önce Farming Simulator 16 v1.1.0.5 için
Oyun çok güzel kesinlikle
Ziyaretçi3 yıl önce Farming Simulator 16 v1.0.0.9 için
fs 16 iyelik hakkı bulunmuyor
Ziyaretçi3 yıl önce Farming Simulator 16 v1.0.0.9 için
Oyunu indirilirken oyun durakLıyor