Dragons: Rise of Berk ikon

Dragons: Rise of Berk APK

v1.45.20

Dragons: Rise of Berk kendi ejderha köyünüzü inşa edip yönettiğiniz simülasyon tabanlı bir oyundur.


Dragons: Rise of Berk'da ejderhalar önplana çıksa da aslında sıradan insan karakterleri de var. Viking topluluğundan oluşan bu insanlar ejderhalarla iç içe yaşayarak, onların ihtiyacını gidermekle görevli. Burada size düşen görev ise köyün tüm yönetimi ve gelişimi. Oyun içerisinde Toothless, Stormfly, Hookfang ve Skullcrusher türleri dahil toplamda 18 ejderha türü ve 200'e yakın ejderha bulunuyor. Köyünüzü geliştirmeye devam ettikçe yeni ejderhaların üreyeceği binaları da kuruyor ve ejderha koleksiyonunuzu genişletiyorsunuz.


Dragons: Rise of Berk ejderhalarının en önemli görevi köyünüzü korumak. Bununla birlikte yeni bölgeleri keşfe çıktığınızda size eşlik ederek düşmanlardan korumak. Olası düşman saldırılarından korunmak için ejderhalarınızı sürekli geliştirmeniz gerektiğini unutmayın. Her zaman güçlü kalan ejderhalar oyundaki gücünüzü arttıran en önemli unsur.


Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça başarılı ve üç boyutlu çevre detayları oyunun keyfini arttırıyor. Yönetim simülasyonlarını ve ejderha oyunlarını seviyorsanız Dragons: Rise of Berk oyununu mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz Dragons Rise of Berk APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dragons: Rise of Berk ekran görüntüleri Dragons: Rise of Berk ekran görüntüleri Dragons: Rise of Berk ekran görüntüleri Dragons: Rise of Berk ekran görüntüleri Dragons: Rise of Berk ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Dragons Rise of Berk son sürüm güncellemesi ile;

Yeni evcilleştirilebilir bir canavar eklenmiş,

Yeni Snoggletog kostümleri eklenmiş,

Rider Dragons yarışı eklenmiş,

4 yeni madalya eklenmiş,

3 yeni özel etkinlik eklenmiş,

Oyun deneyimini geliştirmek için hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder