The Trail ikon

The Trail APK

v8947

The Trail macera dolu bir gezgincilik oyunu.

 

Kendine özgü doğa simülasyonu ile çok başarılı bir hikayeye sahip olan oyunda, bilinmeyen diyarlarda gezecek ve en sonunda Eden Falls kasabasında uygun bir yer seçip kendi yaşamınızı kurmaya başlayacaksınız. Issız dağlık alanlarda yürürken, yöneteceğiniz karakterin tüm ihtiyaçlarını doğadan karşılamanız, yorulduğunda dinlendirmeniz gerekiyor.

 

The Trail'de yaptığınız yolculuk boyunca işinize yarayacak malzemeleri kendiniz imal ediyorsunuz. Ayrıca, yine doğada bulduğunuz değerli malzemeleri ticaret yöntemiyle satarak kasabada ihtiyacınız olacak malzemeleri satın alabiliyorsunuz. Oyunun dikkat çeken bir özelliği de, yolculuk sırasında oyunu oynayan diğer oyuncularla karşılaşıyor olmanız. Özellikle dinlenme alanlarında oyuncularla birlikte zaman geçirirken onlardan ipucu alabilir ve yolculuğa o ipuçlarıyla devam edebilirsiniz. Kasabaya daha çabuk ulaşmak ve kasaba yaşamını geliştirmek için en iyi yol bu.

 

Peter Molyneux tarafından geliştirilen oyun grafikleri mükemmel denebilecek kaliteye sahip. Yolculuk boyunca eşsiz bir manzara size eşlik ederken, küçük üç boyutlu detaylar oyunun zevkini doğrudan etkiliyor. The Trail APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

The Trail nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Trail APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Trail ekran görüntüleri The Trail ekran görüntüleri The Trail ekran görüntüleri The Trail ekran görüntüleri The Trail ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder