Fallout Shelter ikon

Fallout Shelter APK

v1.14.19

Fallout Shelter Açıklama

Fallout Shelter, hayatta kalmak için yer altında yeni bir dünya kuracağınız bir simülasyon oyunu.


Wasteland benzeri bir hikayeye sahip olan oyunda, nükleer patlama sonrasında insanların yer altı dünyasını kurmasına yardımcı olmak ve hayatta kalmalarını sağlamak gibi zorlu görevler sizleri bekliyor. Bu görevlerin arasında en önemlisi yer altında kuracağınız odaları insanların ihtiyaçlarını giderecek yapılara dönüştürmek. Bunu da okul, market, iş ve mahkeme gibi hemen hemen gerçek hayatta olan tüm yapıları inşa ederek yapmanız gerekiyor.


Fallout Shelter'da kuracağınız yer altı dünyasında ihtiyacınız olan bazı materyalleri yer yüzünden toplamanız gerekiyor. Nükleer kıyafetleri giyerek çıkacağınız yer yüzünde sizi zorlayacak birçok engelle karşılaşacaksınız. Bu engellere takılmadan görevi tamamladıkça yer altı dünyanızın sürekliliğini sağlamış oluyorsunuz.


2017'nin en başarılı oyunları arasında yer alan Fallout Shelter, oyun kurgusundaki başarısını grafik kalitesinde de gösteriyor. Başarılı bir şekilde modellenen yer altı dünyasının sürükleyici hikayesine katılmak için Fallout Shelter APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Son olarak, oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Fallout Shelter APK son sürüm güncellemesinde yeni bir bölüm eklenmiş.

Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.19

GeliştiriciBethesda Softworks LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.01.2018 - 13:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme254

Dosya boyutu 298 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8124

GÜVENLİKİndireceğiniz Fallout Shelter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bethsoft.falloutshelter

APK imzası: 5697a3d7e2236b8278dd851eec6fd5de05a93060

Fallout Shelter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fallout Shelter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder