Fallout Shelter ikon

Fallout Shelter APK

v1.13.7

Fallout Shelter, hayatta kalmak için yer altında yeni bir dünya kuracağınız bir simülasyon oyunu.

 

Wasteland benzeri bir hikayeye sahip olan oyunda, nükleer patlama sonrasında insanların yer altı dünyasını kurmasına yardımcı olmak ve hayatta kalmalarını sağlamak gibi zorlu görevler sizleri bekliyor. Bu görevlerin arasında en önemlisi yer altında kuracağınız odaları insanların ihtiyaçlarını giderecek yapılara dönüştürmek. Bunu da okul, market, iş ve mahkeme gibi hemen hemen gerçek hayatta olan tüm yapıları inşa ederek yapmanız gerekiyor.

 

Fallout Shelter'da kuracağınız yer altı dünyasında ihtiyacınız olan bazı materyalleri yer yüzünden toplamanız gerekiyor. Nükleer kıyafetleri giyerek çıkacağınız yer yüzünde sizi zorlayacak birçok engelle karşılaşacaksınız. Bu engellere takılmadan görevi tamamladıkça yer altı dünyanızın sürekliliğini sağlamış oluyorsunuz.

 

2017'nin en başarılı oyunları arasında yer alan Fallout Shelter, oyun kurgusundaki başarısını grafik kalitesinde de gösteriyor. Başarılı bir şekilde modellenen yer altı dünyasının sürükleyici hikayesine katılmak için Fallout Shelter APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Son olarak, oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. İyi oyunlar.

Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri Fallout Shelter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder