Truck Driver City Crush ikon

Truck Driver City Crush APK

v2.9.5o

Truck Driver City Crush oyunuyla gangsterlik yeteneklerinizi gösterin.


Gangsterlerin şehrine hoş geldiniz. Bu şehirde herkes gibi siz de gangster görevlerini tamamlamaya çalışacak, şehirde adınızı duyurmak için büyük görevleri yerine getireceksiniz. Sokak çetelerinin bol bol yer aldığı oyunda kendi bölgenizi seçmek, ekibinizi kurmak ve diğerleriyle çatışarak gücünüzü arttırmanız gerek. Bu sayede şehirdeki namınız hızlıca yayılacak ve büyük bir çete liderli olmaya başlayacaksınız.


Truck Driver City Crush'da güç ve para kazanmak çok önemli. Oyunun başlarında bunları yapabilmek için görevleri tamamlamaya dikkat edin. Seviyeniz ilerledikçe görevleri siz dağıtacak ve elemanlarınızın size para getirmesini sağlayacaksınız. Ancak o aşamaya gelmenize daha çok var. O yüzden iyi bir Gangster olun ve görevleri tamamlayın.


Simülasyon tabanlı oyunda geniş bir şehir haritası bulunuyor. Şehrin her bölgesi farklı detaylara sahip olduğu için oyunu sıkılmadan oynuyorsunuz. GTA ve Gangstar City gibi popüler oyunlar arasında yer alan bu oyunu tamamen ücretsiz oynamanız mümkün. Tek yapmanız gereken Truck Driver City Crush APK dosyasını indirip kurmak. İyi oyunlar.

Truck Driver City Crush nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Driver City Crush APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Driver City Crush ekran görüntüleri Truck Driver City Crush ekran görüntüleri Truck Driver City Crush ekran görüntüleri Truck Driver City Crush ekran görüntüleri Truck Driver City Crush ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder