City Island 5 Building Sim ikon

City Island 5 Building Sim APK

v3.38.2

City Island 5 Building Sim Açıklama

City Island 5, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir şehir kurma oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyunda küçük bir şehri metropole dönüştürecek yetenekli bir yönetici aranıyor. Bu yönetici siz olabilir misiniz? City Island 5 APK dosyasını indirerek yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyun, az çok bildiğiniz gibi şehir kurma simülasyonuna sahip. İnsanların yaşayacağı evler, okul ve hastaneler, alışveriş merkezleri ve tabii ki parklar gibi bir şehirde olması gereken her şeyi simüle yöntemiyle inşa ediyor; şehrinizde yaşayan insanların mutluluğunu arttırmak için görevleri tamamlıyorsunuz.


City Island 5 hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yani internet gerektirmeyen oyun modlarına sahip. Bu sayede internetiniz olmadığı zamanlarda bile şehrinizi geliştirmeniz mümkün oluyor. Tycoon ve simülasyon tarzını başarıyla bir araya getiren City Island 5'te şehriniz ne kadar çok gelişirse, oyundaki seviyenizde o kadar ilerlemiş oluyor.


Sparkling ekibinin geliştirdiği City Island serisinin beşinci sürümü olan City Island 5 tamamen ücretsiz oynanabiliyor. City Island 5 APK dosyasını hemen indirerek kendi şehrinizi kurmaya ve Tycoon yöntemiyle para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

City Island 5 APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve inşaatlarda kullanılabilecek yeni malzemeler eklenmiş.

City Island 5 Building Sim ekran görüntüleri City Island 5 Building Sim ekran görüntüleri City Island 5 Building Sim ekran görüntüleri City Island 5 Building Sim ekran görüntüleri City Island 5 Building Sim ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.38.2

GeliştiriciSparkling Society

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.12.2019 - 14:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme71

Dosya boyutu 127 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10025

GÜVENLİKİndireceğiniz City Island 5 Building Sim APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sparklingsociety.cityisland5

APK imzası: ab50863200d10078248667b827ea0d55b6228475

City Island 5 Building Sim eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm City Island 5 Building Sim versiyonları:
  • 1. City Island 5 Building Sim v3.31.0
  • 2. City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline v2.3.0

City Island 5 Building Sim nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. City Island 5 Building Sim APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder