City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ikon

City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline APK

v2.3.0

City Island 5, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir şehir kurma oyunu.


Simülasyon tabanlı geliştirilen oyunda küçük bir şehri metropole dönüştürecek yetenekli bir yönetici aranıyor. Bu yönetici siz olabilir misiniz? City Island 5 APK dosyasını indirerek yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Oyun, az çok bildiğiniz gibi şehir kurma simülasyonuna sahip. İnsanların yaşayacağı evler, okul ve hastaneler, alışveriş merkezleri ve tabii ki parklar gibi bir şehirde olması gereken her şeyi simüle yöntemiyle inşa ediyor; şehrinizde yaşayan insanların mutluluğunu arttırmak için görevleri tamamlıyorsunuz.


City Island 5 hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yani internet gerektirmeyen oyun modlarına sahip. Bu sayede internetiniz olmadığı zamanlarda bile şehrinizi geliştirmeniz mümkün oluyor. Tycoon ve simülasyon tarzını başarıyla bir araya getiren City Island 5'te şehriniz ne kadar çok gelişirse, oyundaki seviyenizde o kadar ilerlemiş oluyor.


Sparkling ekibinin geliştirdiği City Island serisinin beşinci sürümü olan City Island 5 tamamen ücretsiz oynanabiliyor. City Island 5 APK dosyasını hemen indirerek kendi şehrinizi kurmaya ve Tycoon yöntemiyle para kazanmaya başlayabilirsiniz.

City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ekran görüntüleri City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ekran görüntüleri City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ekran görüntüleri City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ekran görüntüleri City Island 5 - Tycoon Building Simulation Offline ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder