The Sims Mobil ikon

The Sims Mobil APK

v34.0.0.134769

Sanal dünya simülasyonu olan Sim serisi, The Sims Mobil ile mobil cihazlara özel bir sürüme kavuştu. Sims Mobil apk dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.


Oyun bildiğimiz Sim hikayesini devam ettiriyor, ama eski seriden bazı farklı özellikleri var. Bu özellikler daha çok karakter kişiliklerinde, ev dekorasyonlarında ve oyunun genel tasarım çizgilerinde kendini gösteriyor. Bunların dışında The Sims Mobil oyunu da eski serideki gibi karakterinizin kişiliği, romantik ilişkileri, evliliği, mesleği gibi tüm hayatını kontrol ettiğiniz kurgu devam ediyor.


The Sims Mobil'de yapılan en önemli yenilik, diğer Sim oyuncularıyla birlikte oynama özelliğinin iyice geliştirilmesi olmuş. Önceki The Sims serisinde, diğer sim oyuncularıyla bilrikte parti düzenleme, randevulaşma gibi kısıtlı bölümlerde bir araya gelebiliyordunuz. Bu özellik The Sims Mobil'de iyice geliştirilmiş; böylece artık diğer oyuncuların Sim'leriyle birlikte eve çıkma ve karakterleri evlendirme gibi geniş özellikleri kullanabilirsiniz.


The Sims Mobil'in geliştirici Electronic Arts'ın tecrübesi oyunun hemen her alanında görünüyor. Oyunun başarılı kurgusu ve grafiklerin kalitesi The Sims Mobil'i en popüler simülasyon oyunu haline getiriyor. Ücretsiz oynayabileceğiniz The Sims Mobil APK dosyasını indirerek kendi Sim dünyanızı oluşturup, karakterlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

The Sims Mobil nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. The Sims Mobil APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

The Sims Mobil APK güncel sürümünde Sim dünyasındaki evleriniz için birçok yeni eşya modeli eklenmiş.

Yorumlar

The Sims Mobil için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce The Sims Mobil v28.0.1.122384 için
Oyunu günceller misiniz z
Ziyaretçi1 yıl önce The Sims Mobil v28.0.1.122384 için
Oyunu güncelleyin
Ziyaretçi1 yıl önce The Sims Mobil v28.0.1.122384 için
Oyunu günceller misiniz tekrar güncelleme gelmiş
Ziyaretçi1 yıl önce The Sims Mobil v26.0.0.112050 için
Oyunu guncellermisiniz :)
Ziyaretçi2 yıl önce The Sims Mobil v24.0.1.105454 için
Oyun güncellenmiş lütfen burdan oyunu da güncelleyin .. Yeni guncellemeler var