The Sims Mobil ikon

The Sims Mobil APK

v28.0.1.122384

Sanal dünya simülasyonu olan Sim serisi, The Sims Mobil ile mobil cihazlara özel bir sürüme kavuştu. Sims Mobil apk dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.


Oyun bildiğimiz Sim hikayesini devam ettiriyor, ama eski seriden bazı farklı özellikleri var. Bu özellikler daha çok karakter kişiliklerinde, ev dekorasyonlarında ve oyunun genel tasarım çizgilerinde kendini gösteriyor. Bunların dışında The Sims Mobil oyunu da eski serideki gibi karakterinizin kişiliği, romantik ilişkileri, evliliği, mesleği gibi tüm hayatını kontrol ettiğiniz kurgu devam ediyor.


The Sims Mobil'de yapılan en önemli yenilik, diğer Sim oyuncularıyla birlikte oynama özelliğinin iyice geliştirilmesi olmuş. Önceki The Sims serisinde, diğer sim oyuncularıyla bilrikte parti düzenleme, randevulaşma gibi kısıtlı bölümlerde bir araya gelebiliyordunuz. Bu özellik The Sims Mobil'de iyice geliştirilmiş; böylece artık diğer oyuncuların Sim'leriyle birlikte eve çıkma ve karakterleri evlendirme gibi geniş özellikleri kullanabilirsiniz.


The Sims Mobil'in geliştirici Electronic Arts'ın tecrübesi oyunun hemen her alanında görünüyor. Oyunun başarılı kurgusu ve grafiklerin kalitesi The Sims Mobil'i en popüler simülasyon oyunu haline getiriyor. Ücretsiz oynayabileceğiniz The Sims Mobil APK dosyasını indirerek kendi Sim dünyanızı oluşturup, karakterlerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri The Sims Mobil ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Android The Sims Mobil APK güncel sürümü ile oyuna;

Yeni sezonluk görevler eklenmiş,

Büyük malikane etkinliği yenilenmiş,

Yeni ödüller eklenmiş.

Yorumlar

The Sims Mobil için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi20 gün önce The Sims Mobil v26.0.0.112050 için
Oyunu guncellermisiniz :)
Ziyaretçi6 ay önce The Sims Mobil v24.0.1.105454 için
Oyun güncellenmiş lütfen burdan oyunu da güncelleyin .. Yeni guncellemeler var
Ziyaretçi3 yıl önce The Sims Mobil v11.1.0.177722 için
Her bir versiyonda guncelleme çikiyor
Ziyaretçi3 yıl önce The Sims Mobil v11.1.0.177722 için
Bu oyun play store dede var hemde türk ça
Ziyaretçi3 yıl önce The Sims Mobil v11.0.3.169545 için
Güncellemeleri nasıl yapiyoruz