Disney Magic Kingdoms ikon

Disney Magic Kingdoms APK

v5.1.2b

Disney Magic Kingdoms eğlenmek için kendi parklarınızı kuracağınız eğlence ve macera dolu bir oyun.


Oyun hikayesi kötü cadı Malefiz'in kötü bir büyü yapmasıyla başlıyor ve ana karakter olarak Mickey Mouse ile birlikte bu büyüyü bozmak için eğlenceli içerikler üretmeye başlıyorsunuz. Başlangıçta tek bir karakteri kontrol ederken ilerleyen bölümlerde Disney'in diğer karakterleri de oyuna dahil oluyor. Her Disney karakteri ile farklı görevleri yerine getirirken, dünyanın dört bir yanında Disneyland, California Adventure, Walt Disney World, Tokyo Disneyland ve Disneyland Paris gibi eğlence merkezlerini kurmaya başlıyorsunuz.


Disney Magic Kingdoms'ta yerinize getireceğiniz en önemli görev, inşa edeceğiniz parkların yeniden çocuklarla dolmasını sağlamak. Bunun için en büyük yardımcınız yine Disney karakterleri oluyor. Rapunzel, Donald Duck ve Buzz gibi birçok eğlenceli karakteri toplayarak yüzlerce oyunu oynuyor ve çocukları parka çekiyorsunuz.


Gameloft tarafından geliştirilen oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek. Hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok eğlenceli oyun Disney Magic Kingdoms'ta sizleri bekliyor. Disney Magic Kingdoms APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Disney Magic Kingdoms APK güncel sürümü ile;

Herkül, Pegasus, Meg ve Phil gibi Disney'in özel karakterleri oyuna eklenmiş,

Gerçek zamanlı Mega etkinliği ile onlarca ödül eklenmiş.

Yorumlar

Disney Magic Kingdoms için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Disney Magic Kingdoms v2.7.1g için
neden.oyun.açılmıyor.lütfen.oyunu.düzeltin?
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Disney Magic Kingdoms v2.7.1g için
Oyunu güncellendi, lütfen tekrar deneyin.