Disney Magic Kingdoms ikon

Disney Magic Kingdoms APK

v7.8.0l

Disney Magic Kingdoms Açıklama

Disney Magic Kingdoms eğlenmek için kendi parklarınızı kuracağınız eğlence ve macera dolu bir oyun.


Oyun hikayesi kötü cadı Malefiz'in kötü bir büyü yapmasıyla başlıyor ve ana karakter olarak Mickey Mouse ile birlikte bu büyüyü bozmak için eğlenceli içerikler üretmeye başlıyorsunuz. Başlangıçta tek bir karakteri kontrol ederken ilerleyen bölümlerde Disney'in diğer karakterleri de oyuna dahil oluyor. Her Disney karakteri ile farklı görevleri yerine getirirken, dünyanın dört bir yanında Disneyland, California Adventure, Walt Disney World, Tokyo Disneyland ve Disneyland Paris gibi eğlence merkezlerini kurmaya başlıyorsunuz.


Disney Magic Kingdoms'ta yerinize getireceğiniz en önemli görev, inşa edeceğiniz parkların yeniden çocuklarla dolmasını sağlamak. Bunun için en büyük yardımcınız yine Disney karakterleri oluyor. Rapunzel, Donald Duck ve Buzz gibi birçok eğlenceli karakteri toplayarak yüzlerce oyunu oynuyor ve çocukları parka çekiyorsunuz.


Gameloft tarafından geliştirilen oyunun grafik kalitesi oldukça yüksek. Hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok eğlenceli oyun Disney Magic Kingdoms'ta sizleri bekliyor. Disney Magic Kingdoms APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Disney Magic Kingdoms APK son sürüm güncellemesine Madrigaller eklenmiş. Bu karakterlere özel yeni hikaye tabanlı bölümleri oynayarak özel hazırlanmış hazineleri keşfetmeye başlayın.

Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri Disney Magic Kingdoms ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.8.0l

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.03.2018 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme893

Dosya boyutu 58.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8367

GÜVENLİKİndireceğiniz Disney Magic Kingdoms APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.android.ANMP.GloftDYHM

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Disney Magic Kingdoms eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Disney Magic Kingdoms versiyonları:
  • 1. Disney Magic Kingdoms v5.1.2b
  • 2. Disney Magic Kingdoms v3.4.1b
  • 3. Disney Magic Kingdoms v2.7.1g

Disney Magic Kingdoms nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Disney Magic Kingdoms APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

5 kullanıcı oyuna göre

Disney Magic Kingdoms için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Disney Magic Kingdoms v2.7.1g için
neden.oyun.açılmıyor.lütfen.oyunu.düzeltin?
Kullanıcı resmi
hsnDnz5 yıl önce Disney Magic Kingdoms v2.7.1g için
Oyunu güncellendi, lütfen tekrar deneyin.