Scary Teacher 3D ikon

Scary Teacher 3D APK

v5.9.1

Scary Teacher 3D, simülasyon tabanlı geliştirilen korku dolu bir Android oyunudur.


Sevimli bir kız ve onun kötü öğretmenini konu alan Scary Teacher 3D'de, öğretmeninize ceza vermek için korku dolu bir maceraya çıkıyorsunuz. Bayan T olarak bilinen öğretmeni korkutmak oyundaki temel göreviniz, bunu yapabilmek için çeşitli tuzaklar kuruyor, evcil hayvanlarla onun korkulu rüyası oluyorsunuz.


Scary Teacher 3D APK dosyasını indirip kurduğunuzda hikaye başlıyor. Oyunda geniş bir ev ve 10'dan fazla oda yer alıyor. Bu odaların hepsinde görevinizi tamamlamak için kullanabileceğiniz farklı malzemeler var. Özellikle korkutmak için kullanacağınız malzemeleri doğru yerleştirdiğinizde öğretmen sizden korkacak ve bölümü tamamlamış olacaksınız.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Geniş oyun içeriği ve akıcı oyun senaryosu ile severek oynayacağınız Scary Teacher 3D tamamen ücretsiz. Scary Teacher 3D APK dosyasını şimdi Cepde üzerinden indirin ve bu macera dolu korku oyununu oynayın. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Scary Teacher 3D oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Scary Teacher 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Scary Teacher 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Scary Teacher 3D ekran görüntüleri Scary Teacher 3D ekran görüntüleri Scary Teacher 3D ekran görüntüleri Scary Teacher 3D ekran görüntüleri Scary Teacher 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Scary Teacher 3D APK güncel sürümü ile oyuna yeni görevler eklenmiş.

Yorumlar

Scary Teacher 3D için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Scary Teacher 3D v5.5.0 için
oyun çok güzel......
Ziyaretçi1 yıl önce Scary Teacher 3D v5.4.0 için
Oyun güzel ama indiremiyorum