Kamyon Simulatorü Offroad ikon

Kamyon Simulatorü Offroad APK

v1.2.2

Kamyon Simulatorü Offroad, üç boyutlu grafiklerle desteklenmiş başarılı bir kamyon simülasyon oyunudur.


Gerçekçi oyun modellemesi ile öne çıkan Kamyon Simulatorü Offroad'da zorlu arazilerde kamyon sürme becerilerinizi gösterin. Dağlar, tepeler, çamur kaplı yollar ve değişen hava durumu detayları sayesinde oyun oldukça gerçekçi bir deneyim sunuyor.


Oyundaki göreviniz gayet açık: Güçlü kamyonunuza atlayın ve zorlu yollarda sürüşe çıkın. Kamyonunuzla bazen serbest sürüş yaparken bazen de size verilen yükü işaretlenmiş bölgeye taşımanız gerekiyor. Her iki durumda da kamyonu çarpmamaya özen göstermeniz şart. Aksi halde kazanacağınız puan sayısı düşüyor ve yeni kamyon almanız zorlaşıyor.


Android kamyon oyunları arasında oldukça başarılı olan bu oyun, hem grafikleri hem de gerçekçi fizik modellemesi ile sizi memnun edecek kadar iyi bir yapım. Kamyon Simulatorü Offroad APK dosyasını ücretsiz indirerek kamyon sürmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Kamyon Simulatorü Offroad ekran görüntüleri Kamyon Simulatorü Offroad ekran görüntüleri Kamyon Simulatorü Offroad ekran görüntüleri Kamyon Simulatorü Offroad ekran görüntüleri Kamyon Simulatorü Offroad ekran görüntüleri

Yorumlar

Kamyon Simulatorü Offroad için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Kamyon Simulatorü Offroad v1.1.0 için
Apk mi?
aata5 yıl önce Kamyon Simulatorü Offroad v1.1.0 için
süper galiba indiriyom