Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Epic Battle Simulator 2

Epic Battle Simulator 2

v1.2.40
reklamlar
Epic Battle Simulator 2
Epic Battle Simulator 2 ekran görüntüleri Epic Battle Simulator 2 ekran görüntüleri Epic Battle Simulator 2 ekran görüntüleri Epic Battle Simulator 2 ekran görüntüleri Epic Battle Simulator 2 ekran görüntüleri Epic Battle Simulator 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Epic Battle Simulator 2 Açıklama

Savaş simülasyonu oyunu olarak geliştirilen Epic Battle Simulator 2 oyununda soluksuz savaşlar sizi bekliyor.

 

Epic Battle Simulator 2 oyunu, diğer Android savaş ve strateji oyunları arasında şehir veya devle kurmayla uğraştırmadan direk savaşlara çıktığınız yüksek aksiyonlu bir oyun. Oyunda yapmanız gereken tek şey geliştireceğiniz orduyu savaş alanında stratejinize uygun bir konuma yerleştirmek ve savaşı başlat düğmesine dokunmak. Rakibiniz de hazır olduğunda askerleriniz sizin belirlemiş olduğunuz stratejilere göre savaş alanında mücadele etmeye başlayacaklar. 

 

Epic Battle Simulator 2'de strateji yüksek öneme sahip. Özellikle savaşlara götüreceğiniz askerler ve savaş alanında askerlerinizi konumlandıracağınız yerleri çok dikkatli seçmeniz gerekiyor, aksi halde düşmanınızın gazabına uğrayabilirsiniz.

 

Ragdoll efektleri ve gerçekçi fizik modellemesiyle oyunun görüntü akıcılığında kalite sağlanmış. Savaş öncesi ve sonrasında çalan müziklerle aksiyon heyecanının sürekli yüksek tutulduğu Epic Battle Simulatoor 2 ücretsiz olarak geliştirilmiş ve kullanıcılara sunulmuş. Ancak orduların bazı ihtiyaçları ve askeri kademeleri karşılamak için oyundan kazanacağınız elmas puanlar yeterli olmazsa oyun içi satın alma yöntemini kullanabilirsiniz.

reklamlar

Epic Battle Simulator 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: