Train Simulator - Free Game ikon

Train Simulator - Free Game

v6.8

Train Simulator ile makinistlik heyecanını, gerçekçi grafiklere sahip doğal ortamlarda; üstelik raylarda diğer oyuncuların trenleriyle karşılaşarak yaşayabilirsiniz. Ücretsiz APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

 

Birbirinden farklı onlarca tren 7 bölge ve 35 seviyede siz oyun severleri bekliyor. Kolaydan zora doğru ilerleyen seviyelerde kaza yapmamak için rayların birleşme noktalarında ve şehirde yer alan ışıklandırmalara dikkat etmelisiniz. Oyunun oynanışı ise oldukça basit; treni ileri veya geri hareket ettirmek için ekranda beliren yön tuşlarını; durdurmak için ise yuvarlak tuşa basmanız yeterli.

 

Train Simulator'ün grafik kalitesi gayet başarılı ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Android simülasyon oyunları arasında tren oyunu Train Simulator oldukça popüler. Train Simulator APK dosyasını indirin ve hemen oynayın. İyi oyunlar.

Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.8

GeliştiriciTimuz Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi02.10.2018 - 13:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3275

Dosya boyutu 89.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9054

Güvenlik seçicileri
Train Simulator - Free Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Train Simulator - Free Game versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder