Train Simulator - Free Game ikon

Train Simulator - Free Game APK

v6.8

Train Simulator ile makinistlik heyecanını, gerçekçi grafiklere sahip doğal ortamlarda; üstelik raylarda diğer oyuncuların trenleriyle karşılaşarak yaşayabilirsiniz. Ücretsiz APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

 

Birbirinden farklı onlarca tren 7 bölge ve 35 seviyede siz oyun severleri bekliyor. Kolaydan zora doğru ilerleyen seviyelerde kaza yapmamak için rayların birleşme noktalarında ve şehirde yer alan ışıklandırmalara dikkat etmelisiniz. Oyunun oynanışı ise oldukça basit; treni ileri veya geri hareket ettirmek için ekranda beliren yön tuşlarını; durdurmak için ise yuvarlak tuşa basmanız yeterli.

 

Train Simulator'ün grafik kalitesi gayet başarılı ve akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. Android simülasyon oyunları arasında tren oyunu Train Simulator oldukça popüler. Train Simulator APK dosyasını indirin ve hemen oynayın. İyi oyunlar.

Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri Train Simulator - Free Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder