Forklift Extreme 3D ikon

Forklift Extreme 3D APK

v1.3.2

Forklift Extreme 3D APK, Android işletim sistemi için geliştirilen eğlenceli bir simülasyon oyunudur.


Gerçekçi fizik yapısı sayesinde severek oynayacağınız bir oyun olan Forklift Extreme 3D'de forklift sürücüsü olarak görev alıyorsunuz. Forklift araçları bildiğiniz gibi ağır yükleri taşımak için kullanılıyor. Bazen bir mağazada bazen de inşaat alanındaki yükleri taşıyacağınız bu oyunda forklifti kontrol ederek görevinizi tamamlamaya çalışacaksınız. Yükleri taşırken düşürmemeye ve başka şeylere zarar vermemeye dikkat etmeniz gerek. Aksi halde kazanacağınız puanları kaybedebilirsiniz.


Forklift Extreme 3D'de aracı kontrol etmek oldukça basit. Sadece parmaklarınızı kullanarak aracınızı yönlendirin, yükleri indirip kaldırın ve teslim edilmesi gereken yere bırakın. Kulağa basit geliyor, doğru ancak basit olduğu kadar da eğlenceli bir içerik kurgusu sizi bekliyor. Kaliteli grafikleri, başarılı simülasyon yapısı ile bu oyun gayet ideal bir seçenek. Forklift Extreme 3D APK dosyasını ücretsiz indirin, forklift sürücüsü olarak göreve başlayın. İyi eğlenceler.

Forklift Extreme 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Forklift Extreme 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Forklift Extreme 3D ekran görüntüleri Forklift Extreme 3D ekran görüntüleri Forklift Extreme 3D ekran görüntüleri Forklift Extreme 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder