Acrylic Nails! ikon

Acrylic Nails! APK

v0.1.5

Acrylic Nails! boyama oyunlarını sevenler için eğlenceli bir yapım.


Oyunumuz boyama kurgusuna sahip ama hem çocuklar hem de yetişkinlere yönelik. Oyunda boyama yaptığınız bir güzellik salonu işletiyorsunuz; göreviniz ise tırnak boyama. Evet, aslında dediğimiz şey oje sürmek. Müşteriler dükkanınıza geliyor ve onların istediği şekilde tırnaklarını boyuyorsunuz. İlk başta tam kız çocuklarına göre bir oyun diyebilirsiniz ama oynayan erkek sayısı da hiç az değil. Çünkü oyun boyama tarzını sevenler için gayet keyifli bir deneyim sunuyor.


Acrylic Nails! tamamen ücretsiz oynanabiliyor. Acrylic Nails! APK dosyasını indirerek kendi güzellik salonunuzda tırnak boyamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Acrylic Nails! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Acrylic Nails! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Acrylic Nails! ekran görüntüleri Acrylic Nails! ekran görüntüleri Acrylic Nails! ekran görüntüleri Acrylic Nails! ekran görüntüleri Acrylic Nails! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder