World Bus Driving Simulator ikon

World Bus Driving Simulator APK

v0.78

World Bus Driving Simulator, sürüş becerilerinizi geliştirecek kadar kaliteli bir Android otobüs simülasyonu oyunudur. World Bus Driving Simulator APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz.


Otobüs şoförü görevlerini yerine getireceğiniz oyunda Brezilya'daki şehirlerarasında yolcu taşımacılığı yapıyorsunuz. Sahibi olduğunuz otobüs şirketiyle birlikte, hem filonuzu genişletmek hem de en popüler otobüs şoförü olmak için onlarca göreviniz var. Özellikle yolcuların memnuniyetini sağladığınızda şirketiniz daha kolay büyüyor ve yeni otobüs modellerini filonuza ekleyebiliyorsunuz.


World Bus Driving Simulator simülasyon tabanlı bir oyun. Şoför siz olduğunuz için otobüsünüzün kontrolünü istediğiniz şekilde kontrol etme şansınız var. İster direksiyon yapısı isterseniz de mekanik tuş yapısını seçerek oynayabilirsiniz. Oyunun temel özellikleri arasında geniş bir Brezilya haritası ve onlarca şehir var. Ayrıca, gece gündüz döngüsü, mevsimlere uygun hava durumu, otobüs kişiselleştirme ve tabii ki gerçekçi tasarıma sahip otobüs modellemeleri var. Android otobüs simülasyonu oyunlarını seviyorsanız World Bus Driving Simulator kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri oldukça başarılı. İlk başlarda otobüs biraz yetersiz geliyor ancak yolcu taşımada memnuniyeti sağlarsanız yeni otobüsleri kolayca satın alabilirsiniz. Oyunu oynamak için World Bus Driving Simulator APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

World Bus Driving Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World Bus Driving Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
World Bus Driving Simulator ekran görüntüleri World Bus Driving Simulator ekran görüntüleri World Bus Driving Simulator ekran görüntüleri World Bus Driving Simulator ekran görüntüleri World Bus Driving Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

World Bus Driving Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce World Bus Driving Simulator v0.78 için
Çok güzel