My Oasis - Dinlendirici Sığınak ikon

My Oasis - Dinlendirici Sığınak APK

v1.206

My Oasis, oyuncuları dinlendirmek amacıyla geliştirilen oldukça etkileyici bir oyun.

 

Normalde her oyun belli başlı görevler içerir ve bunları yapmak oyuncular için genelde stresli olur. My Oasis ise tam tersine, oyunculara görev ve stres altına sokacak öğeler içermiyor. Oyunu vaha yönetimi olarak tanımlayabiliriz, başlangıçtan itibaren büyüyen bir vaha üzerindeki doğal yaşamın gelişimine eşlik ediyorsunuz. Tabii bu vahanın gelişmesi için bazı kaynaklara ihtiyacınız oluyor ancak, bu kaynakları siz bulmasanız bile doğanın bir mucizesi gibi kendi kendine de ortaya çıkabiliyor. Size düşen ise vahanın belirli yerlerinde doğal yaşam ortamını sağlamak.

 

My Oasis'in etkileyici özelliği, gerçekten de bir süre sonra insanın dinlendiği hissetmesi. Ayrıca oyunun grafik kalitesi çok iyi. Bilindik oyun tarzlarından sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız bu oyun kesinlikle tam size göre. Ücretsiz My Oasis APK dosyasını indirin ve ekrana yapacağınız küçük dokunuşlarla vahanızın gelişimini takip edin. İyi oyunlar.

My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder