My Oasis - Dinlendirici Sığınak ikon

My Oasis - Dinlendirici Sığınak

v1.206

My Oasis, oyuncuları dinlendirmek amacıyla geliştirilen oldukça etkileyici bir oyun.

 

Normalde her oyun belli başlı görevler içerir ve bunları yapmak oyuncular için genelde stresli olur. My Oasis ise tam tersine, oyunculara görev ve stres altına sokacak öğeler içermiyor. Oyunu vaha yönetimi olarak tanımlayabiliriz, başlangıçtan itibaren büyüyen bir vaha üzerindeki doğal yaşamın gelişimine eşlik ediyorsunuz. Tabii bu vahanın gelişmesi için bazı kaynaklara ihtiyacınız oluyor ancak, bu kaynakları siz bulmasanız bile doğanın bir mucizesi gibi kendi kendine de ortaya çıkabiliyor. Size düşen ise vahanın belirli yerlerinde doğal yaşam ortamını sağlamak.

 

My Oasis'in etkileyici özelliği, gerçekten de bir süre sonra insanın dinlendiği hissetmesi. Ayrıca oyunun grafik kalitesi çok iyi. Bilindik oyun tarzlarından sıkıldıysanız ve yeni bir şeyler arıyorsanız bu oyun kesinlikle tam size göre. Ücretsiz My Oasis APK dosyasını indirin ve ekrana yapacağınız küçük dokunuşlarla vahanızın gelişimini takip edin. İyi oyunlar.

My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri My Oasis - Dinlendirici Sığınak ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.206

GeliştiriciBuff Studio Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi01.04.2018 - 15:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme51

Dosya boyutu 91.0 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8564

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder