Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ikon

Adventure Bay - Çiftlik Oyunu APK

v0.47.21

Adventure Bay - Çiftlik Oyunu Açıklama

Adventure Bay APK, Android için geliştirilen başarılı bir çiftlik oyunudur.


Egzotik bir ada üzerinde çiftlik sahibi olmak ister misiniz? Adventure Bay oyununda tropik bir çiftlik macerasına katılacak, kendi çiftliğinizi yöneterek çiftçilik görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız. Lydia ve Henry isimli karakterlerin çiftliğinde geçen oyun hikayesinde keşfedilmesi gereken onlarca kaynak ve macera var. Tropik adada bulunan binaları inşa edin, onarın, ada üzerindeki kaynakları toplayın ve çiftliğinizi büyütmenizi sağlayacak görevleri tamamlayın.


Tüm Android çiftlik oyunlarında olduğu gibi Adventure Bay oyununda da temel göreviniz tarım yapmak. Çiftlik arazisindeki bahçelerde buğday, arpa ve meyve-sebze geliştireceksiniz. Bunun yanında hem süt hem de yumurta toplamak için hayvanları besleyecek, onların bakımından sorumlu olacaksınız. Çiftlikteki görevleriniz dışında ada şehrini yeniden inşa etmek de görevleriniz arasında bulunuyor. Yeniden inşa edilecek bu ada üzerinde tamamlanması gereken onlarca bina var. Şehrin ihtiyaç duyacağı tüm binaları inşa ederek insanların ihtiyaçlarını giderin ve çiftliğinizde ürettiğiniz ürünleri şehirde satarak para kazanın.


GAMEGOS oyun stüdyosunun geliştirdiği Adventure Bay ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Adventure Bay APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri Adventure Bay - Çiftlik Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.47.21

GeliştiriciGAMEGOS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi28.05.2023 - 12:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 156 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11435

GÜVENLİKİndireceğiniz Adventure Bay - Çiftlik Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamegos.adventure.bay.paradise.farm

APK imzası: 763ac9e8ea47de4061d11fa835ccddebc4fbcd69

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder