Kill Shot ikon

Kill Shot APK

v3.7.1

Kill Shot oyunu ile sessiz katil görevlerini tamamlamaya hazır olun.

 

FPS tabanlı geliştirilen oyunda gizli bir özel hareket askeri olarak oynuyorsunuz.Oyunun görev yapısı keskin nişancı atıcılığı üzerine ve bu şekilde yüzlerce bölüm var. Her bölümde belirlenen gizli hedefleri takip ederek ortadan kaldırmak temel göreviniz. Görevleri tamamlamanız için birçok keskin nişancı tüfeği bulunuyor. Seviyeniz ilerledikçe yeni silahları satın alabilir ve görevlerinizi daha yüksek başarıyla tamamlayabilirsiniz.

 

Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen Kill Shot'ta sahneler gayet akıcı bir şekilde ilerliyor. Sezgisel kontrolleri sayesinde silahınızı da kolayca yönetebiliyorsunuz. Keskin nişancı oyunlarını seviyorsanız Kill Shot sizin için gayet ideal bir oyun. Kill Shot APK dosyasını hemen indirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Kill Shot ekran görüntüleri Kill Shot ekran görüntüleri Kill Shot ekran görüntüleri Kill Shot ekran görüntüleri Kill Shot ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun performansı geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Kill Shot için toplam 10 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Kill Shot v1.6 için
Müthiş bir site ve múthiş bir oyun
Ziyaretçi6 yıl önce Kill Shot v1.6 için
Boom beach hilesini de yaparmısınız ?.? LUTFEN
Ziyaretçi6 yıl önce Kill Shot v1.6 için
Güncelleme istio arkadaslar nayapcaz yardim edin
Ziyaretçi6 yıl önce Kill Shot v1.6 için
Ćok güzel oyun teşekürler cepte.net!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ziyaretçi6 yıl önce Kill Shot v1.6 için
Çok güzel bir site.