Farming Simulator 14 ikon

Farming Simulator 14

v1.4.4

Farming Simulator 14, Android telefon ve tabletler için geliştirilen en başarılı çiftlik oyunlarından birisi olarak öne çıkıyor. Farming Simulator 14 APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi çiftliğinizi kurup yönetmeye başlayabilirsiniz.


Hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda milyonlarca oyuncusu olan Farming Simulator, gerçekçi fizik modellemesi ve detaylı 3D grafikleri ile oyunculara sürükleyici bir deneyim sunuyor. Oyunun genel yapısı oldukça açık: Kendinize ait bir çiftlik kuruyorsunuz ve bahçelerinizde tarım ürünleri ekerek çiftliğinizi geliştirmeye devam ediyorsunuz. Farming Simulator oyunlarını öne çıkaran en önemli özellik gerçekçi oyun yapısı. Android çiftlik oyunları arasında en başarılılardan birisi olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca, isteyen kullanıcılar için ücretli versiyonu da var.


Farming Simulator 14 APK tamamen ücretsiz oynanan bir oyun. İster tek başınıza isterseniz arkadaşlarınızla birlikte WiFi veya Bluetooth üzerinden birlikte oynama imkanınız var. Çiftliğinizde yetiştirmeniz gereken ürünler arasında buğday, mısır, yonca ve ayçiçeği gibi başlıca tarım ürünleri var. Ayrıca ineklerinizin ihtiyacı olan yem ve küspeyi de yine siz üretebilir ya da pazar yerinden satın alabilirsiniz.


GIANTS Software tarafından geliştirilen bu başarılı çiftlik oyununu hemen oynamak için Farming Simulator 14 APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri Farming Simulator 14 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.4

GeliştiriciGIANTS Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi15.09.2019 - 16:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1118041

Dosya boyutu 50.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9864

Güvenlik seçicileri
Farming Simulator 14 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Farming Simulator 14 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Farming Simulator 14 v1.4.4 için
Çok güzel çok güzel
Ziyaretçi1 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.3 için
Yükleme hatası var neyden olabilir
Ziyaretçi1 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.3 için
Efsane oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Farming Simulator 14 v1.0.13 için
Güzele benziyor
Ziyaretçi2 yıl önce Farming Simulator 14 v1.1.5 için
Bu oyun çok güzel bir oyun çok çok güzel herkese tavsiye ederim