Elvenar ikon

Elvenar APK

v1.88.3

Simülasyon tabanlı Elvenar, Android ve bilgisayarlar için geliştirilen başarılı bir fantezi şehir kurma oyunudur.


Elf ve İnsan ırkı arasından seçim yaparak başlayacağınız oyunda kendinize ait bir fantezi şehir kuruyor, Elvenar'ın büyülü dünyasında sürükleyici bir hikayeye katılıyorsunuz. Elvenar hem gizemli hem de büyülü varlıklarla dolu bir bölge, her yeri keşfederek şehrinizi bu büyülü ortamdaki en huzurlu yuvaya dönüştürmek oyundaki en önemli göreviniz.


Elvenar'ın öne çıkan en önemli özelliği ise şehri tamamen kendi istediğiniz şekilde geliştirebiliyor olmanız. Elvenar şehrinizi büyütmek için yeni bölgeler keşfetmeniz gerekiyor. Ayrıca şehirde üretilen ürünleri komşularınızla ticaret yaparak paraya dönüştürebilir ve keşfettiğiniz bölgelerdeki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.


Oyunda gelişmek için çok paraya ihtiyacınız oluyor, bunu da elde etmenin en büyük yolu kesinlikle ticaret yapmak. Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı kurgusu ile başarılı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Android şehir kurma oyunları arasında oldukça popüler olan Elvenar tamamen ücretsiz olarak Android oyun severlere sunuluyor. Elvenar APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Elvenar ekran görüntüleri Elvenar ekran görüntüleri Elvenar ekran görüntüleri Elvenar ekran görüntüleri Elvenar ekran görüntüleri

Yorumlar

Elvenar için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Elvenar v1.88.3 için
İnternetlimi