Battle Legion - Mass Battler ikon

Battle Legion - Mass Battler APK

v3.1.3

Battle Legion - Mass Battler Açıklama

Battle Legion APK, lejyonerlerin fantastik savaşını konu alan eğlenceli bir savaş simülasyonu oyunudur.


100 kişilik askerlerden oluşan bir ordu düşünün. Büyük komutan olarak ordunuzun savaştaki kaderi sizin elinizde. Battle Legion - Mass Battler tam olarak böyle bir oyun. Gerçek komutan olarak ordunuzu eğitin, geliştirin ve savaştaki başarınızı izleyin. Oyunun savaş kurgusu sadece kılıç kalkan üzerine değil. Sihirbazlar, efsanevi yaratıklar, usta askerler ve karanlık çağdan kalma savaş aletleri ile sıradışı bir deneyim sizi bekliyor.


Battle Legion'ın öne çıkan özelliği, savaş sırasında ordunuza talimat veremiyor veya destek çıkamıyor olması. Çünkü savaşta kullanacağınız askeri birimleri, taktikleri ve tüm stratejik kararları savaştan önce belirliyorsunuz. Savaş sırasında arkanıza yaslanıp ordunuzun mücadelesini takip ediyorsunuz. 20 saniye gibi kısa süreye sahip savaşlarda başarılı olmak için doğru stratejiyi uygulamanız şart.


Kendine has oyun kurgusu ile kısa sürede milyonlarca oyuncu tarafından tutulan Battle Legion ücretsiz olarak oynanıyor. İnternet bağlantısı şart ama en azından ordunuzu geliştirme işlemlerini internet olmadan yapmanız mümkün. Arcade tarzı grafikleri, akıcı oyun hikayesi ve başarılı kontrolleri ile severek oynayacağınız oyunu Battle Legion APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Battle Legion APK son sürüm güncellemesinde yeni savaş sezonu başlatılmış ve oyun içi dengeler optimize edilmiş.

Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.3

GeliştiriciTraplight Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.08.2020 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme13

Dosya boyutu 90.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10546

GÜVENLİKİndireceğiniz Battle Legion - Mass Battler APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.traplight.battleslides

APK imzası: 92fbb3e97c40805a22a2b10b75498572c9dadea2

Battle Legion - Mass Battler eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Battle Legion - Mass Battler versiyonları:
  • 1. Battle Legion - Mass Battler v1.1.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Battle Legion - Mass Battler için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Battle Legion - Mass Battler v1.1.8 için
Hilelimi