Battle Legion - Mass Battler ikon

Battle Legion - Mass Battler APK

v1.1.8

Battle Legion APK, lejyonerlerin fantastik savaşını konu alan eğlenceli bir savaş simülasyonu oyunudur.


100 kişilik askerlerden oluşan bir ordu düşünün. Büyük komutan olarak ordunuzun savaştaki kaderi sizin elinizde. Battle Legion - Mass Battler tam olarak böyle bir oyun. Gerçek komutan olarak ordunuzu eğitin, geliştirin ve savaştaki başarınızı izleyin. Oyunun savaş kurgusu sadece kılıç kalkan üzerine değil. Sihirbazlar, efsanevi yaratıklar, usta askerler ve karanlık çağdan kalma savaş aletleri ile sıradışı bir deneyim sizi bekliyor.


Battle Legion'ın öne çıkan özelliği, savaş sırasında ordunuza talimat veremiyor veya destek çıkamıyor olması. Çünkü savaşta kullanacağınız askeri birimleri, taktikleri ve tüm stratejik kararları savaştan önce belirliyorsunuz. Savaş sırasında arkanıza yaslanıp ordunuzun mücadelesini takip ediyorsunuz. 20 saniye gibi kısa süreye sahip savaşlarda başarılı olmak için doğru stratejiyi uygulamanız şart.


Kendine has oyun kurgusu ile kısa sürede milyonlarca oyuncu tarafından tutulan Battle Legion ücretsiz olarak oynanıyor. İnternet bağlantısı şart ama en azından ordunuzu geliştirme işlemlerini internet olmadan yapmanız mümkün. Arcade tarzı grafikleri, akıcı oyun hikayesi ve başarılı kontrolleri ile severek oynayacağınız oyunu Battle Legion APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri Battle Legion - Mass Battler ekran görüntüleri

Yorumlar

Battle Legion - Mass Battler için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Battle Legion - Mass Battler v1.1.8 için
Hilelimi