Cargo Transport Simulator ikon

Cargo Transport Simulator APK

v1.15.3

Cargo Transport Simulator Açıklama

Cargo Transport Simulator oyunuyla uzun yol kamyon şoförlüğüne başlayın.


Kamyon sürme simülasyonu oyunu Cargo Transport Simulator ile yolların yeni kaptanı belli oluyor. Giriş seviyesi bir şoför olarak başladığınız oyunda büyük bir şirket sahibi kaptana yükselene kadar geniş bir görev listesi var. Size düşen, kamyonunuzla birlikte aldığınız yükleri belirlenmiş noktaya teslim etmek.


Görev sırasında dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Bunların en önemlisi taşıdığınız yükün zarar görmemesi. Bu nedenle kamyonu hem dikkatli sürmeli hem de hız sınırına dikkat ederek kurallara uymalısınız. Yük zarar gördüğünde ise görevden kazanacağınız para azalıyor. Bu da yeni kamyonları almak için yeterli para kazanamayacağınız anlamına geliyor.


Cargo Transport Simulator (CTS) içerisindeki geniş açık dünya haritasıyla oldukça büyük bir haritaya sahip. Birçok şehir ve ülke içeren haritada kamyonunuzla ilerlerken navigasyondan yardım alabiliyor ve gideceğiniz yolu ona göre belirleyebiliyorsunuz. Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Android kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız Cargo Transport Simulator (CTS) kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Cargo Transport Simulator APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Cargo Transport Simulator APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı geliştirilmiş.

Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.3

GeliştiriciSkisoSoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2019 - 19:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme601

Dosya boyutu 68.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9981

GÜVENLİKİndireceğiniz Cargo Transport Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.skisosoft.cts

APK imzası: eb9c2f1d389a0546c533636c9261d8c683dff32d

Cargo Transport Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Cargo Transport Simulator versiyonları:
  • 1. Cargo Transport Simulator v1.14.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder