Cargo Transport Simulator ikon

Cargo Transport Simulator

v1.14.2

Cargo Transport Simulator oyunuyla uzun yol kamyon şoförlüğüne başlayın.


Kamyon sürme simülasyonu oyunu Cargo Transport Simulator ile yolların yeni kaptanı belli oluyor. Giriş seviyesi bir şoför olarak başladığınız oyunda büyük bir şirket sahibi kaptana yükselene kadar geniş bir görev listesi var. Size düşen, kamyonunuzla birlikte aldığınız yükleri belirlenmiş noktaya teslim etmek.


Görev sırasında dikkat etmeniz gereken birçok detay var. Bunların en önemlisi taşıdığınız yükün zarar görmemesi. Bu nedenle kamyonu hem dikkatli sürmeli hem de hız sınırına dikkat ederek kurallara uymalısınız. Yük zarar gördüğünde ise görevden kazanacağınız para azalıyor. Bu da yeni kamyonları almak için yeterli para kazanamayacağınız anlamına geliyor.


Cargo Transport Simulator (CTS) içerisindeki geniş açık dünya haritasıyla oldukça büyük bir haritaya sahip. Birçok şehir ve ülke içeren haritada kamyonunuzla ilerlerken navigasyondan yardım alabiliyor ve gideceğiniz yolu ona göre belirleyebiliyorsunuz. Oyunun grafikleri gayet başarılı ve akıcı bir deneyim sunuyor. Android kamyon sürme oyunlarını seviyorsanız Cargo Transport Simulator (CTS) kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Cargo Transport Simulator APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri Cargo Transport Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.2

GeliştiriciSkisoSoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi14.11.2019 - 19:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme104

Dosya boyutu 49.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9981

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder