Klondike Adventures ikon

Klondike Adventures APK

v1.52

Klondike Adventures, kendi çiftliğinizi kurup yöneteceğiniz sürükleyici bir Android simülasyon oyunudur.


Alaska'nın soğuk ve ıssız Klondike topraklarında geçen oyun hikayesinde Kate ve Paul isimli iki çiftçinin macerasına ortak oluyorsunuz. Küçük bir çiftliğe sahip olan çiftçilerin işlerini büyütmeleri ve şehirlerini kurabilmeleri için yardımınıza ihtiyaçları var. Klondike dünyasını keşfederek onlara yardımcı olabilir; çiftçilik hasatlarından kazanacağınız para ödülleriyle şehri büyütmeye başlayabilirsiniz.


Klondike Adventures bildiğimiz şehir kurma oyunlarından biraz farklı. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu Android oyununda da çiftçilik görevleri var, ama bununla birlikte tamamlamanız gereken birçok zorlu görev yer alıyor. Her görev sonrasında kazanacağınız ödülleri şehirde fabrika ve yaşam alanları inşa etmek amacıyla kullanmanız gerekiyor. Şehrinizin büyümesi için çok fazla kaynağa ihtiyacınız var, bunu da oyunun görev sistemi ve şehrin ticarethanelerinden elde edebiliyorsunuz.


VIZOR APPS stüdyosunun geliştirdiği Klondike Adventures'ın grafikleri oldukça kaliteli ve keyif veriyor. Şehir kurma simülasyonlarını ve çiftçilik maceralarını seviyorsanız bu oyun sizi memnun edecektir. Klondike Adventures APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Klondike Adventures ekran görüntüleri Klondike Adventures ekran görüntüleri Klondike Adventures ekran görüntüleri Klondike Adventures ekran görüntüleri Klondike Adventures ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Klondike Adventures APK sürümüyle kış mevsimine uygun yeni tarım ve ticari ürünler eklenmiş. Köyünüze giderek yeni ürünleri hemen deneyin ve kış mevsiminin keyfini çıkarın.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder