PROJECT: OFFROAD 20 ikon

PROJECT: OFFROAD 20 APK

v15

PROJECT: OFFROAD 20 ile fantastik offroad yarışları sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik modellemesi ve grafikleri sayesinde öne çıkan PROJECT: OFFROAD 20, offroad yarışlarını sevenler için mükemmel bir seçenek. Dağ yollarında, yüksek arazi araçlarıyla oynayacağınız oyunda zorlu parkurlar, dağ ve su yolları sizi bekliyor. Oyunda farklı şartlara sahip offroad haritaları ve arabaları yer alıyor. İlk başlarda arabanızın offroad yeteneği biraz düşük oluyor ama bölümlerden kazanacağınız para puan ödülleri ile eksikleri gideriyor ve offroad'ı çok daha eğlenceli hale getiriyor.


PROJECT: OFFROAD 20'nin en sevdiğimiz özelliği mükemmele yakın grafik kalitesi. Ayrıca haritadaki birçok detay üç boyutlu modellemeye sahip olduğu için oldukça gerçekçi bir görünümle karşılaşıyorsunuz. Android offroad yarışı oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. PROJECT: OFFROAD 20 APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek dağ yollarındaki offroad etkinliklerine katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

PROJECT: OFFROAD 20 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PROJECT: OFFROAD 20 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder