PROJECT: OFFROAD 20 ikon

PROJECT: OFFROAD 20 APK

v15

PROJECT: OFFROAD 20 Açıklama

PROJECT: OFFROAD 20 ile fantastik offroad yarışları sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik modellemesi ve grafikleri sayesinde öne çıkan PROJECT: OFFROAD 20, offroad yarışlarını sevenler için mükemmel bir seçenek. Dağ yollarında, yüksek arazi araçlarıyla oynayacağınız oyunda zorlu parkurlar, dağ ve su yolları sizi bekliyor. Oyunda farklı şartlara sahip offroad haritaları ve arabaları yer alıyor. İlk başlarda arabanızın offroad yeteneği biraz düşük oluyor ama bölümlerden kazanacağınız para puan ödülleri ile eksikleri gideriyor ve offroad'ı çok daha eğlenceli hale getiriyor.


PROJECT: OFFROAD 20'nin en sevdiğimiz özelliği mükemmele yakın grafik kalitesi. Ayrıca haritadaki birçok detay üç boyutlu modellemeye sahip olduğu için oldukça gerçekçi bir görünümle karşılaşıyorsunuz. Android offroad yarışı oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. PROJECT: OFFROAD 20 APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek dağ yollarındaki offroad etkinliklerine katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri PROJECT: OFFROAD 20 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv15

GeliştiriciBYCODEC GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi21.02.2020 - 12:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme142

Dosya boyutu 314 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10189

GÜVENLİKİndireceğiniz PROJECT: OFFROAD 20 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bycodec.project_offroad_20

APK imzası: 53c9ac049d0585dafdaa6b4a4c39a41524d3552b

PROJECT: OFFROAD 20 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PROJECT: OFFROAD 20 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder