Construction City 2 ikon

Construction City 2 APK

v4.0.0

Construction City 2 çeşitli inşaat görevlerini yerine getirmeniz gereken eğlenceli bir oyun.


Kamyon, ekskavatör, forklift, vinç ve traftör gibi 25 farklı tür inşaat aracının olduğu oyunda görevli olduğunuz şehirde inşaat yapıyor, tüm görevleri geçmeye çalışıyorsunuz. Oyundaki görev yelpazesi beton dökmekten yangın söndürmeye, köprü inşaatından çöp dökmeye kadar oldukça geniş bir çerçevede. Her görev sonrasında kazanacağınız puan ödülleriyle daha eğlenceli ve daha zorlu görevlerin kilitlerini açabiliyorsunuz.


Construction City 2 hem fizik yapısı hem de oyun içi seslendirmeleriyle oldukça gerçekçi bir deneyim sunuyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve sezgisel kontrolleri sayesinde de oyun akıcı bir şekilde ilerliyor. Android inşaat simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Construction City 2 kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Construction City 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Construction City 2 ekran görüntüleri Construction City 2 ekran görüntüleri Construction City 2 ekran görüntüleri Construction City 2 ekran görüntüleri Construction City 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Construction City 2 APK yeni güncellemesiyle yeni bonus seviyeler eklenmiş, çeviri hataları düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder