Bus Simulator Indonesia ikon

Bus Simulator Indonesia APK

v3.7.1

Bus Simulator Indonesia Açıklama

Bus Simulator Indonesia oyunu, şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapacağınız bir otobüs simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.


Oyuna ilk başlama esnasında ekrana gelen harita üzerinden iki şehiri işaretledikten sonra, ilk seçtiğiniz şehirden ikinci seçtiğiniz şehir istikametine doğru sefere başlamış oluyorsunuz. Yine ekranda göreceğiniz harita üzerindeki ok işaretini takip ederek seçtiğiniz şehre doğru yol alabilirsiniz. Yol üzerindeki yolcuları da toplayarak puan kazanabilir, kazandığınız puanlar ile daha lüks ve hızlı otobüsler satın alabilirsiniz. İki şehir arası mesafe uzadıkça kazanacağınız puanlar da artıyor.


Bus Simulator Indonesia APK oyunu grafik yönünden oldukça başarılı. Otobüsü, 4 farklı kamera açısı ile kulllanma, 3 farklı klakson (korna) seslerinin de olması gerçekçi bir hava katmış, ayrıca farkı hava durumu tiplerinin yaşatılması da oyunu oldukça eğlenceli bir hale getirmiş.

Otobüs Simülasyon oyununda, Endonezya ülkesi baz alınarak geliştirildiğinden trafikte seyir halinde iken yolun sol tarafını kullanmanız gerekecek.


Bus Simulator Indonesia APK oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Bus Simulator Indonesia APK son sürüm güncellemesinde Tourism oyun modu eklenmiş ve oyundaki şehir haritaları optimize edilmiş.

Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.7.1

GeliştiriciMaleo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi09.12.2018 - 22:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme524

Dosya boyutu 850 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9226

GÜVENLİKİndireceğiniz Bus Simulator Indonesia APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.maleo.bussimulatorid

APK imzası: c53e80d45d8bbb6403d772c9d51bf69f745f1d86

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Bus Simulator Indonesia oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Bus Simulator Indonesia nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator Indonesia APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.7

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder