Bus Simulator Indonesia ikon

Bus Simulator Indonesia APK

v3.4.3

Bus Simulator Indonesia oyunu, şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapacağınız bir otobüs simülasyonu oyunu olarak karşımıza çıkıyor.


Oyuna ilk başlama esnasında ekrana gelen harita üzerinden iki şehiri işaretledikten sonra, ilk seçtiğiniz şehirden ikinci seçtiğiniz şehir istikametine doğru sefere başlamış oluyorsunuz. Yine ekranda göreceğiniz harita üzerindeki ok işaretini takip ederek seçtiğiniz şehre doğru yol alabilirsiniz. Yol üzerindeki yolcuları da toplayarak puan kazanabilir, kazandığınız puanlar ile daha lüks ve hızlı otobüsler satın alabilirsiniz. İki şehir arası mesafe uzadıkça kazanacağınız puanlar da artıyor.


Bus Simulator Indonesia APK oyunu grafik yönünden oldukça başarılı. Otobüsü, 4 farklı kamera açısı ile kulllanma, 3 farklı klakson (korna) seslerinin de olması gerçekçi bir hava katmış, ayrıca farkı hava durumu tiplerinin yaşatılması da oyunu oldukça eğlenceli bir hale getirmiş.

Otobüs Simülasyon oyununda, Endonezya ülkesi baz alınarak geliştirildiğinden trafikte seyir halinde iken yolun sol tarafını kullanmanız gerekecek.


Bus Simulator Indonesia APK oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bus Simulator Indonesia nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bus Simulator Indonesia APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri Bus Simulator Indonesia ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bus Simulator Indonesia APK son sürüm ile;

Wonogiri ve Solo şehirleri eklenmiş,

Görsel geliştirmeler yapılmış,

Başarı sistemi eklenmiş,

Otobüsler için yeni aksesuarlar eklenmiş,

Otobüslerin motor sesi iyileştirilmiş,

Mini oyun eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder