Dessert DIY ikon

Dessert DIY APK

v1.2.0.0

Dessert DIY, sıcak yaz günlerinde severek oynayacağınız eğlenceli bir dondurma yapma oyunu.


Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan dondurmaları hiç yapmayı denediniz mi? Dessert DIY oyunuyla birbirinden lezzetli dondurmaları kendiniz yapacak ve istediğiniz gibi süsleyeceksiniz. Bir tür tatlı yapma oyunu da diyebileceğimiz Dessert DIY'da dondurma yapmanız için onlarca çeşit seçenek var. İsterseniz klasik türde dondurmalar yapın isterseniz malzemeleri karıştırarak kendinize özgü bir tat keşfedin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Dessert DIY oyunu hem kontrolleri hem de grafikleri ile gayet başarılı bir deneyim sunuyor. Ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunu oynamak için Dessert DIY APK dosyasını hemen indirip kurabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dessert DIY nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dessert DIY APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dessert DIY ekran görüntüleri Dessert DIY ekran görüntüleri Dessert DIY ekran görüntüleri Dessert DIY ekran görüntüleri Dessert DIY ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder