Manual Gearbox Car Parking ikon

Manual Gearbox Car Parking APK

v4.4.6

Manual Gearbox Car Parking Açıklama

Manual gearbox Car parking, simülasyon tabanlı geliştirilen bir Android araba park etme oyunudur.


Araba park etme oyunlarını sevenler Manual gearbox Car parking oyununu çok sevecek. Oyun hem gerçek zamanlı (çevrimiçi) hem de çevrimdışı modlarıyla oldukça geniş içeriğe sahip. İster dünyadaki oyuncularla birlikte isterseniz de tek başınıza oyunu oynayabilirsiniz. Manual gearbox Car parking, bahsettiğimiz gibi bir araba park etme oyunu. İçerisinde 80'den fazla bölüm ve onlarca araba modeli var.


Oyunun sevdiğimiz özelliklerinden birisi, her bölümde farklı park etme yerleri olması. Örneğin, birçok araba modeli genelde yol kenarı veya otopark olur. Ancak bu oyunda tamirhaneye araba götürme, benzin istasyonuna yanaşma gibi daha fazla ve farklı park yapısı bulunuyor. Bu özellikle birlikte arabaları modifiye etme özelliği ve Jeep'ten kamyonlara kadar geniş araç koleksiyonu da sevdiğimiz özellikler arasında yer alıyor.


Manual gearbox Car parking'in geniş oyun modlarına sahip olduğunu söylemiştik. Özellikle yolcu modu, polis modu, kamyon görevleri ve gerçek zamanlı oynanış modu oldukça keyifli. Yani oyunda park etme deneyiminden çok daha fazlası sizi bekliyor. Gerçekçi fizik modellemesi ve kaliteli grafikleri sayesinde oynaması gayet keyifli olan oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Manual gearbox Car parking APK dosyasını hemen indirerek bu başarılı oyunu oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Manual Gearbox Car Parking ekran görüntüleri Manual Gearbox Car Parking ekran görüntüleri Manual Gearbox Car Parking ekran görüntüleri Manual Gearbox Car Parking ekran görüntüleri Manual Gearbox Car Parking ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4.6

Geliştiriciolzhass

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi25.03.2020 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1538

Dosya boyutu 29.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10292

GÜVENLİKİndireceğiniz Manual Gearbox Car Parking APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.olzhas.manualparking

APK imzası: e148ea50822990e443f26de425aab780986f5902

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder