Ski Resort: Idle Snow Tycoon ikon

Ski Resort: Idle Snow Tycoon APK

v2.0.6

Ski Resort: Idle Snow Tycoon Açıklama

Ski Resort: Idle Snow Tycoon APK oyunu ile kendi kayak parkınızı kurun ve yönetmeye başlayın.


Kış tatilinde birçok insan kayak merkezine giderek karda kaymanın keyfini çıkarır. Ski Resort oyununda kendinize ait bir kayak merkezi kuracak ve bu merkezi popüler hale getirmeye çalışacaksınız. Başlangıçta oldukça mütevazı olan kayak parkınızın tüm alt yapı geliştirmelerini tamamlayın, yeni kayak pistleri ekleyin ve otelinizdeki müşterilerinizi memnun ederek daha çok para kazanmaya çalışın.


Tycoon ve Idle tarzını bir araya getiren bu oyunda para kazanmanın en önemli yanı müşterilerin mutlu olması. Onlar mutlu oldukça daha çok tatil yapacak ve siz de daha çok kazanacaksınız. Tycoon tabanlı oyunları seviyorsanız kendine özgü kurgusuyla ve eğlenceli oyun içeriğiyle dikkat çeken bu oyun tam size göre. Ski Resort APK dosyasını hemen indirin ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Ski Resort: Idle Snow Tycoon ekran görüntüleri Ski Resort: Idle Snow Tycoon ekran görüntüleri Ski Resort: Idle Snow Tycoon ekran görüntüleri Ski Resort: Idle Snow Tycoon ekran görüntüleri Ski Resort: Idle Snow Tycoon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.6

GeliştiriciGGDS - Idle Tycoon Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi25.01.2024 - 18:44

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11588

GÜVENLİKİndireceğiniz Ski Resort: Idle Snow Tycoon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ggds.ski.resort.empire.idle.tycoon.game

APK imzası: 375cca90f358de66f247c583900a346634dfe788

Ski Resort: Idle Snow Tycoon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ski Resort: Idle Snow Tycoon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder