Motocross Beach Jumping 3D ikon

Motocross Beach Jumping 3D

v1.6

Motocross Beach Jumping 3D, motorsikletinize atlayıp akrobatik hareketler yaptığınız eğlenceli bir motorsiklet simülasyonu oyunu.

 

Oyun içerisinde iki farklı oyun modu bulunuyor. Bunlardan birincisi akrobatik hareketler yapmaya çalışacağınız Standart oyun modu. Bu modda belli bir parkur içerisinde yüksek hız ve engellerden atlayarak para puan kazanmak tek hedefiniz. İkinci mod ise Ulaştırma isminde ve moto kurye görevini yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Her iki bölümde de farklı kamera açılarıyla motorunuzu takip edebiliyorsunuz. Hassas kontrol düğmeleri ve iyi tepki veren gaz-fren pedalları motorunuzu yönlendirmede işinizi kolaylaştırıyor.

 

Motocross Beach Jumping 3D reklam karşılığında tamamen ücretsiz oynanabiliyor, ancak isterseniz uygulama içi satın alma yöntemiyle oyundaki reklamları tamamen kaldırabilirsiniz.

Motocross Beach Jumping 3D ekran görüntüleri Motocross Beach Jumping 3D ekran görüntüleri Motocross Beach Jumping 3D ekran görüntüleri Motocross Beach Jumping 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

GeliştiriciMibejo Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi04.12.2017 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme248

Dosya boyutu 36.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7998

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder