Sushi Roll 3D ikon

Sushi Roll 3D APK

v1.0.25

Sushi Roll 3D APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir yemek pişirme oyunu.


Oyunun adından anlayabileceğiniz gibi, Sushi Roll 3D oyununda Japonların meşhur yemeği Sushi pişiriyor ve restoranınızdaki müşterilere ikram ediyorsunuz. Sushi hazırlamak için kullanabileceğiniz birçok malzeme var. Müşteriler hangisini istiyorsa, mutfağınızda onları hazırlıyor, pişiriyor ve müşterilerinizi mutlu ediyorsunuz.


Tam adı Sushi Roll 3D - Cooking ASMR Game olan oyun içerisinde birçok farklı zorluk seviyesi bulunuyor. Gerçek bir sushi ustası olmak için bu seviyeleri geçmeniz şart. Bunu başarmanın en iyi yolu da müşterileri mutlu etmek. Farklı seviyelerde farklı içerikler bulunduğu için oyunu sıkılmadan oynayacağınıza emin olabilirsiniz.


SayGames tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz, ancak reklam gösterimi var. Reklamların görünmesini istemiyorsanız interneti kapatarak oynayabilirsiniz. Sushi Roll 3D APK dosyasını hemen indirin ve Sushi ustalığınızı gösterin. İyi eğlenceler.

Sushi Roll 3D ekran görüntüleri Sushi Roll 3D ekran görüntüleri Sushi Roll 3D ekran görüntüleri Sushi Roll 3D ekran görüntüleri Sushi Roll 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder