Polis Özel Harekat 155 ikon

Polis Özel Harekat 155 APK

v1.2

Polis Özel Harekat 155 Açıklama

Polis Özel Harekat 155 oyunuyla Türk polisi olun ve suçluların peşine düşün.


İsminden de anlayacağınız gibi Polis Özel Harekat 155 bir Android polis oyunu. Özel harekat polisini kontrol edeceğiniz oyundaki göreviniz suçluları yakalamak ve adalete teslim etmek. Oyunda büyük bir şehir haritası var. Şehirde yaşayan insanların güvenliği ve huzuru ise size emanet. Hırsızlar, mafyalar ve diğer türdeki her suçluyu yakalayarak bu güveni sağlamak zorundasınız.


Görev sırasında kullanabileceğiniz 4 farklı polis arabası, siren ve gerçekçi bir trafik sistemi var. HD kalite grafikleri sayesinde akıcı bir oyun deneyimi sizi bekliyor. Polis görevlerine giderken arabayı sürebilir, silahlarınızı seçebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Oyunda yapacağınız kişiselleştirme seçenekleri için görevlerden para kazanmanız şart. Yani polislerin maaşı gibi düşünebilirsiniz. Her para kazanmadan sonra yeni polis arabası satın alabilir, jant, cam filmi ve korna gibi detayları değiştirebilirsiniz.


1st Games ekibinin sunduğu Polis Özel Harekat 155 hem kaliteli grafikleri hem de internetsiz oynanabilir olması ile oldukça cazip bir oyun. Polis oyunları arasında Türk yapımı olarak öne çıkan bu oyunu oynamak için Polis Özel Harekat 155 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Oyunun tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim. İyi eğlenceler.

Polis Özel Harekat 155 ekran görüntüleri Polis Özel Harekat 155 ekran görüntüleri Polis Özel Harekat 155 ekran görüntüleri Polis Özel Harekat 155 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

Geliştirici1st Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.06.2020 - 20:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme149

Dosya boyutu 59.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10442

GÜVENLİKİndireceğiniz Polis Özel Harekat 155 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: om.games1st.americanpolicecardriving

APK imzası: 80b64e8a790dacd0c0bc14e13e42e168e5c2c9f1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder