Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ikon

Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi APK

v1.21.0

Train Station 2, kendi tren şirketinizi kurup yöneteceğiniz bir simülasyon oyunu.


Kendinize ait bir tren şirketi olduğunu hayal ettiniz mi hiç? Train Station 2 ile şirketinizi kurun, trenlerinizi satın alın. Daha sonra yapmanız gereken çok daha eğlenceli: Yolcu ve yük taşımacılığı yaparak şirketinizi geliştirmek oyundaki ana göreviniz. İhtiyacınız olan tek şey ise doğru strateji geliştirerek bu görevleri yapmanızı sağlayan yeni sözleşmeleri imzalamak.


Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi çok başarılı bir simülasyon yapısına sahip. Özellikle tren geliştirmeleri, tren sürme aşaması ve farklı şehirler arasındaki ray döşemeleri kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik içerisinde onlarca farklı modelde tren tasarımı mevcut. Yapacağınız işlerden kazanacağınız ödül puanlarını toplayarak yeni trenlerin kilidini açarak satın alabilirsiniz.


Pixel Federation ekibinin geliştirdiği Train Station 2 tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Şirket kurma ve yönetme oyunlarını seviyorsanız Train Station 2 kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir oyun. Train Station 2 APK dosyasını Cepde üzerinden hızlı ve ücretsiz olarak indirin, oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ekran görüntüleri Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ekran görüntüleri Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ekran görüntüleri Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ekran görüntüleri Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder