Train Station 2 Tren Strateji ikon

Train Station 2 Tren Strateji APK

v2.6.2

Train Station 2 Tren Strateji Açıklama

Train Station 2, kendi tren şirketinizi kurup yöneteceğiniz bir simülasyon oyunu.


Kendinize ait bir tren şirketi olduğunu hayal ettiniz mi hiç? Train Station 2 ile şirketinizi kurun, trenlerinizi satın alın. Daha sonra yapmanız gereken çok daha eğlenceli: Yolcu ve yük taşımacılığı yaparak şirketinizi geliştirmek oyundaki ana göreviniz. İhtiyacınız olan tek şey ise doğru strateji geliştirerek bu görevleri yapmanızı sağlayan yeni sözleşmeleri imzalamak.


Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi çok başarılı bir simülasyon yapısına sahip. Özellikle tren geliştirmeleri, tren sürme aşaması ve farklı şehirler arasındaki ray döşemeleri kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. Üstelik içerisinde onlarca farklı modelde tren tasarımı mevcut. Yapacağınız işlerden kazanacağınız ödül puanlarını toplayarak yeni trenlerin kilidini açarak satın alabilirsiniz.


Pixel Federation ekibinin geliştirdiği Train Station 2 tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Şirket kurma ve yönetme oyunlarını seviyorsanız Train Station 2 kesinlikle telefonunuzda olması gereken bir oyun. Train Station 2 APK dosyasını Cepde üzerinden hızlı ve ücretsiz olarak indirin, oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Train Station 2 APK son sürüm güncellemesinde 2023 yılına özel yeni içerikler eklenmiş oyun arayüzü ve alt yapısında geliştirmeler yapılmış ve oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Train Station 2 Tren Strateji ekran görüntüleri Train Station 2 Tren Strateji ekran görüntüleri Train Station 2 Tren Strateji ekran görüntüleri Train Station 2 Tren Strateji ekran görüntüleri Train Station 2 Tren Strateji ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.2

GeliştiriciPixel Federation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi08.05.2020 - 11:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme154

Dosya boyutu 254 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10386

GÜVENLİKİndireceğiniz Train Station 2 Tren Strateji APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixelfederation.ts2

APK imzası: 010caf65dd3e33d29f2bd7982aec0e5a6b354b47

Train Station 2 Tren Strateji eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Train Station 2 Tren Strateji versiyonları:
  • 1. Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi v1.42.0
  • 2. Train Station 2: Demiryolu Oyunu Strateji Simi v1.21.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.2

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder