The Sandbox Evolution ikon

The Sandbox Evolution APK

v1.7.2

The Sandbox Evolution, kendi sanal dünyanızı kurup paylaşacağınız eğlenceli bir sandbox oyunudur.


Android sandbox oyunları arasında yer alan The Sandbox Evolution, oyuncuların çok sevdiği blok inşası üzerine geliştirilmiş bir oyun. Bu oyunda herkes kendine özel bir dünya kuruyor ve bunu tüm oyunculara açık hale getirerek onlarla birlikte mini oyunlar oynuyor. Minecraft'a benzeyen The Sandbox Evolution oynanış açısından daha farklı bir deneyim sunmayı başarıyor.


Oyunda kendi dünyanızı kurmanızı sağlayan yüzlerce farklı blok elementi yer alıyor. Bununla birlikte, elinizin altında Müzik, Pixel Art, Sandbox, Caveman veya Avatar gibi örnekleri olan neredeyse sınırsız kaynak var, hepsinden faydalanarak sanal dünyanızı hayal gücünüzdeki gibi geliştirmeniz mümkün.


The Sandbox Evolution 8-bit piksel grafikleri oyuncuların sevdiği diğer özellikleri arasında. Özellikle sandbox oyunlarında olmazsa olmazlar arasında yer alan piksel grafikler yüksek çözünürlüğü ile çok iyi bir görüntü kalitesi sunuyor. Android sandbox oyunlarını ve Minecraft benzeri oyunları seviyorsanız The Sandbox Evolution kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. The Sandbox Evolution APK dosyasını Cepde üzerinden hızlıca indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

The Sandbox Evolution ekran görüntüleri The Sandbox Evolution ekran görüntüleri The Sandbox Evolution ekran görüntüleri The Sandbox Evolution ekran görüntüleri The Sandbox Evolution ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bazı oyun dünyalarında oluşan çalışmama sorunu düzeltilmiş,

Araç gereçleri kullanırken oluşan grafik hataları düzeltilmiş,

Kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış,

Genel hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder