DragonVale ikon

DragonVale APK

v4.14.1

DragonVale ile ejderhaların simülasyon dünyasını keşfedin. 


DragonVale, birçok nadir türdeki ejderhaları keşfedip onları yetiştirmeniz gereken bir simülasyon oyunudur. Oyunda bir nevi kendi ejderha dünyanızı kuruyorsunuz ancak bu pek kolay değil, ejderha yumurtalarını toplayarak onlarla ilgilenmeniz ve çeşitli kombinasyonlarla yeni ejderha türleri ortaya çıkarmanız gerekiyor. Ne kadar çok ejderha türüne sahip olursanız, oyundaki seviyeniz o kadar ilerlemiş oluyor. 


 Oyundaki temel göreviniz sahibi olduğunuz ejderhaların gelişimi ile ilgilenmek. Hem bebek hem de yetişkin ejderhalarınızla sürekli ilgilendiğinizde, kurmuş olduğunuz sanal dünya oldukça keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Android simülasyon oyunları arasında milyonlarca oyuncuyla öne çıkan DragonVale tamamen ücretsiz oynanabilen bir oyun. DragonVale APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

DragonVale ekran görüntüleri DragonVale ekran görüntüleri DragonVale ekran görüntüleri DragonVale ekran görüntüleri DragonVale ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder