Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ikon

Fishing Clash Balıkçılık Oyunu APK

v1.0.116

Fishing Clash Balıkçılık Oyunu Android oyunlar içerisinde başarılı simülasyon tarzıyla dikkat çekiyor.


Oyunun temel modu gerçek oyunculara karşı oynayacağınız PvP modu. Ancak isterseniz çevrimdışı tek başınıza da oynamanız mümkün ama asıl eğlencenin PvP mücadelesinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Oyunun grafik kalitesi de bu eğlenceyi arttıran etkenler arasında. Kaliteli grafiklerle detaylandırılmış göl ve deniz sahili modellemesi ile balık tutmak oldukça zevkli görünüyor.


Ücretsiz Fishing Clash Balıkçılık Oyunu APK dosyasını indirerek gerçek zamanlı oyunculara karşı balık tutmanın keyfine çıkarın. İyi oyunlar.

Fishing Clash Balıkçılık Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Fishing Clash Balıkçılık Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ekran görüntüleri Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ekran görüntüleri Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ekran görüntüleri Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ekran görüntüleri Fishing Clash Balıkçılık Oyunu ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Fishing Clash APK güncel sürümüyle;

Yeni balık koleksiyonları eklenmiş,

Büyük oranda balık yakalandığı zaman verilen ödüller iyileştirillmiş,

Yeni ödül türleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder