Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ikon

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator APK

v1.5.1

Car Industry Tycoon, fabrika sahibi bir karakteri kontrol edeceğiniz Idle ve Tycoon tabanlı eğlenceli bir Android oyunudur.


Otomobil fabrikanızı inşa edin ve yönetin. Fabrika sahibi olarak yer alacağınız oyundaki temel göreviniz bu. Fabrikanızda araba üretimi yapmanızı sağlayacak yeni işçileri işe almak, malzemeleri temin etmek ve arabaları pazarlamak gibi birçok görev oyunda sizi bekliyor. Her görev için farklı yardımcılarınız var. İşbirliği yaparak onlarla beraber fabrikanızı üretime geçirin, para kazanmaya başlayın.


Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator oyununda inşa edeceğiniz fabrika içerisinde 12 farklı araba modeli üretimi yapma imkanınız var. İlk başta tüm araba modellerini üretemiyorsunuz tabii. Bildiğiniz gibi arabalar farklı tasarımlara ve alt yapılara sahip. Bu nedenle para kazanmaya başladığınız andan itibaren yeni alt yapıları satın alabilir ve araba modelinizi çeşitlendirebilirsiniz.


Android idle oyunları ve Android tycoon oyunları arasında oldukça popüler olan oyun, boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal bir yapım. Ücretsiz olması ve fazla zaman gerektirmemesi nedeniyle oyunu severek oynayabilirsiniz. Car Industry Tycoon APK dosyasını şimdi indirin ve araba fabrikanızın başına geçin. İyi eğlenceler.

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder