Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ikon

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator APK

v1.7.4

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator Açıklama

Car Industry Tycoon, fabrika sahibi bir karakteri kontrol edeceğiniz Idle ve Tycoon tabanlı eğlenceli bir Android oyunudur.


Otomobil fabrikanızı inşa edin ve yönetin. Fabrika sahibi olarak yer alacağınız oyundaki temel göreviniz bu. Fabrikanızda araba üretimi yapmanızı sağlayacak yeni işçileri işe almak, malzemeleri temin etmek ve arabaları pazarlamak gibi birçok görev oyunda sizi bekliyor. Her görev için farklı yardımcılarınız var. İşbirliği yaparak onlarla beraber fabrikanızı üretime geçirin, para kazanmaya başlayın.


Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator oyununda inşa edeceğiniz fabrika içerisinde 12 farklı araba modeli üretimi yapma imkanınız var. İlk başta tüm araba modellerini üretemiyorsunuz tabii. Bildiğiniz gibi arabalar farklı tasarımlara ve alt yapılara sahip. Bu nedenle para kazanmaya başladığınız andan itibaren yeni alt yapıları satın alabilir ve araba modelinizi çeşitlendirebilirsiniz.


Android idle oyunları ve Android tycoon oyunları arasında oldukça popüler olan oyun, boş zamanlarınızı değerlendirmek için ideal bir yapım. Ücretsiz olması ve fazla zaman gerektirmemesi nedeniyle oyunu severek oynayabilirsiniz. Car Industry Tycoon APK dosyasını şimdi indirin ve araba fabrikanızın başına geçin. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Car Industry Tycoon APK son sürüm ile yeni ödüller eklenmiş.

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.4

GeliştiriciAdrian Zarzycki

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi24.07.2020 - 09:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme26

Dosya boyutu 49.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10519

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.AdrianZarzycki.idle.incremental.car.industry.tycoon

APK imzası: 63524eaf5b1191393400aa0bcccd40457a8b8a82

Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator versiyonları:
  • 1. Car Industry Tycoon - Idle Car Factory Simulator v1.5.1

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder